Books: Law

Number of items: 32

1840dik évi országgyülésen alkotott törvényczikkelyek Pozsonyban, Nyomtatták Weber, Wigand és Belnay örökösei, 2 p. + 242 p. (Folio). Articuli Comitiorum anni 1840. Korabeli aranyozott, sérült félbőr kötésben, címkével, lapok szép állapotban. A reformkori országgyűlés törvényei között szerepel a 29. törvénycikk, amely a zsidók emancipációja felé tett első lépés volt, melyben megengedték számukra a szabad letelepedést.
15685.

26 000 HUF
81,25
89,66
15686.

10 000 HUF
34,48
15687.

10 000 HUF
34,48
15688.

10 000 HUF
34,48
15689.

4 800 HUF
15,00
16,55
15690.

2 000 HUF
6,90
Dr. Térfi Gyula (szerk.): Magyar közigazgatási törvények. Közegészségügy. Bp., 1909. Grill. Egészvászon sorozatkötésben.
15691.

1 800 HUF
6,21
15692.

1 000 HUF
3,45
15693.

800 HUF
2,76
15694.

800 HUF
2,76
15695.

4 000 HUF
13,79
Magyarország alaptörvénye(2012. január 1.). Bp., 2012, Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft. Kiadói kartonált kötés, képekkel gazdagon illusztrált, két sarkán kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
15696.

800 HUF
2,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.