Books: Law

Number of items: 32

1840dik évi országgyülésen alkotott törvényczikkelyek Pozsonyban, Nyomtatták Weber, Wigand és Belnay örökösei, 2 p. + 242 p. (Folio). Articuli Comitiorum anni 1840. Korabeli aranyozott, sérült félbőr kötésben, címkével, lapok szép állapotban. A reformkori országgyűlés törvényei között szerepel a 29. törvénycikk, amely a zsidók emancipációja felé tett első lépés volt, melyben megengedték számukra a szabad letelepedést.
15685.

26 000 HUF
70,27
76,47
15686.

10 000 HUF
27,03
29,41
15687.

10 000 HUF
27,03
29,41
15688.

10 000 HUF
27,03
29,41
15689.

4 800 HUF
12,97
14,12
15690.

2 000 HUF
Dr. Térfi Gyula (szerk.): Magyar közigazgatási törvények. Közegészségügy. Bp., 1909. Grill. Egészvászon sorozatkötésben.
15691.

1 800 HUF
15692.

1 000 HUF
15693.

800 HUF
15694.

800 HUF
15695.

4 000 HUF
Magyarország alaptörvénye(2012. január 1.). Bp., 2012, Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft. Kiadói kartonált kötés, képekkel gazdagon illusztrált, két sarkán kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
15696.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF