Books: Hunting

Number of items: 13

1935 Nimród vadászújság. A Nemzeti Vadászati Védegylet hivatalos lapja. XXIII. évf. 1-36 sz. 1935-ös teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Bp.,1935, Nimród, IV+588 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17133.

10 000 HUF
31,85
35,34
14
Hammer price:
20 000 HUF
1894 Vadas Jenő: Állattan. Vadas Jenő m. kir. erdőtanácsos, erdőakadémiai r. tanár előadásai nyomán. Összeállította: Bihar Ödön m. kir. akadémiai tanársegéd. Selmecbánya, 1894, ny.n., 255 p. Szövegközti rajzokkal. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.   Stencilezéssel sokszorosított selmecbányai erdészeti jegyzet. A borító gerincének alján: Pauer Jenő (1875-?.), valamint az utolsó lapon névbejegyzésével.
17134.

6 000 HUF
19,11
21,20
43
Hammer price:
110 000 HUF
Bársony István 2 munkája (egybekötve):  Magyar természeti és vadászati képek. Neogrády Antal képeivel; Hozzákötve: Erdőn-mezőn. Természeti és vadászati képek. Kiváló magyar művészek eredeti rajzaival. Negyedik kiadás. Bp.,[1926-1922],Athenaeum,218+2 p. 22 t. (lapszámozáson belül.) ; 276 p.+ 8 t. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.
17135.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
6 000 HUF
19,11
21,20
  Add to cart
  Remove
1943 Sébor János: Erdészeti földméréstan. II. rész. Sébor János egy. ny. r. tanár úr előadásai alapján összeállították: Pethő Andor, Sali Emil, Tóth Béla, és Völgyi László V. éves erdőmérnök hallgatók. Sopron, 1943, nyn., 336 p. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.   Stencilezéssel sokszorosított soproni erdőmérnöki jegyzet.
17136.

3 000 HUF
9,55
10,60
Hammer price:
3 200 HUF
cca 1940 Erdészeti növénytan. II. hn, én.,nyn.,634 p. Kopottas félvászon-kötésben. Stencilezéssel sokszorosított erdőmérnöki jegyzet, (Sopron?)
17137.

Available
3 000 HUF
9,55
10,60
  Add to cart
  Remove
1892 Növénytan II.-dik rész. hn.,1894, nyn., 211 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.   Stencilezéssel sokszorosított erdészeti jegyzet. A borító gerincének alján: Pauer Jenő (1875-?.), Pauer Jenő és egy másik selmecbányai diák névbejegyzésével.
17138.

3 000 HUF
9,55
10,60
Hammer price:
3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

351. Auction:
Payment deadline is 16 August

352. Auction:
From  6 to 15 August
Payment deadline is 30 August
Viewing: From 12 to 15 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.