Books: Hunting

Number of items: 13

1935 Nimród vadászújság. A Nemzeti Vadászati Védegylet hivatalos lapja. XXIII. évf. 1-36 sz. 1935-ös teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Bp.,1935, Nimród, IV+588 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17133.

10 000 HUF
34,48
14
1894 Vadas Jenő: Állattan. Vadas Jenő m. kir. erdőtanácsos, erdőakadémiai r. tanár előadásai nyomán. Összeállította: Bihar Ödön m. kir. akadémiai tanársegéd. Selmecbánya, 1894, ny.n., 255 p. Szövegközti rajzokkal. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.   Stencilezéssel sokszorosított selmecbányai erdészeti jegyzet. A borító gerincének alján: Pauer Jenő (1875-?.), valamint az utolsó lapon névbejegyzésével.
17134.

6 000 HUF
20,69
43
Bársony István 2 munkája (egybekötve):  Magyar természeti és vadászati képek. Neogrády Antal képeivel; Hozzákötve: Erdőn-mezőn. Természeti és vadászati képek. Kiváló magyar művészek eredeti rajzaival. Negyedik kiadás. Bp.,[1926-1922],Athenaeum,218+2 p. 22 t. (lapszámozáson belül.) ; 276 p.+ 8 t. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.
17135.

6 000 HUF
20,69
1943 Sébor János: Erdészeti földméréstan. II. rész. Sébor János egy. ny. r. tanár úr előadásai alapján összeállították: Pethő Andor, Sali Emil, Tóth Béla, és Völgyi László V. éves erdőmérnök hallgatók. Sopron, 1943, nyn., 336 p. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.   Stencilezéssel sokszorosított soproni erdőmérnöki jegyzet.
17136.

3 000 HUF
10,34
cca 1940 Erdészeti növénytan. II. hn, én.,nyn.,634 p. Kopottas félvászon-kötésben. Stencilezéssel sokszorosított erdőmérnöki jegyzet, (Sopron?)
17137.

3 000 HUF
10,34
1892 Növénytan II.-dik rész. hn.,1894, nyn., 211 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.   Stencilezéssel sokszorosított erdészeti jegyzet. A borító gerincének alján: Pauer Jenő (1875-?.), Pauer Jenő és egy másik selmecbányai diák névbejegyzésével.
17138.

3 000 HUF
10,34
17139.

2 800 HUF
9,66
Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött... Bp., 1976.  Szépirodalmi Könyvkiadó,
17140.

1 000 HUF
3,45
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.  Gyimesi György: A Meru lankáin. Vadászélmények. Pozsony, 1975, Madách. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
17141.

1 000 HUF
3,45
3 db vadászkönyv: Széchenyi Zsigmond: Szarvasok nyomában. Dékán István: Kalandozás a vadászat történetében. Gyimesi György: Megzabolázott szenvedély.
17142.

1 800 HUF
6,21
17143.

1 200 HUF
4,14
6db Széchenyi Zsigmond vadászkönyv: Nahar. Indiai útinapló, Ünnepnapok, Denaturált Afrika, Afrikai tábortüzek. Alaszkában vadásztam, Csui. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban
17144.

3 000 HUF
10,34

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.