Books: History

Number of items: 141

Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharc története. I-V. kötet. Bp.,(1894),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Számos fekete-fehér és színes illusztrációkkal, litografált táblákkal, hasonmás mellékletekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés. Kisebb kopások, sérülések, de alapvetően jó állapotban
15717.

18 000 HUF
56,25
62,07
Barclay, John: Barklájus János Argenisse mellyet néhai tekéntetes nemes Fejér Antal ... deák nyelvbül magyarra fordított. Özvegye pedig ... Steinicher Katalin maga költségén ki nyomtattatott. I. kötés. Eger, 1792. A Püspöki betűkkel. 1 t. címkép 4 sztl. lev. 411p. 24t (rézmetszet) Első kötéstábla nélkül, de a lapok jó állapotban.
15718.

11 000 HUF
34,38
37,93
15719.

8 000 HUF
27,59
Boross Mihály: A dicsőült gróf Széchenyi István életrajza. Eredeti kútfők után népszerüen előadja ~ ~. Gróf Széchenyi István arczképével (nyomt. Rohn, Pesten) Pest, 1860. Heckenast Gusztáv. 1 t. (kőnyomat), [4] 100 p. Korabeli félvászon védőkötésben.
15720.

9 000 HUF
28,13
31,03
15721.

30 000 HUF
93,75
103,45
15722.

8 000 HUF
27,59
15723.

8 000 HUF
27,59
15724.

5 000 HUF
17,24
15725.

8 000 HUF
27,59
Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk. Lukinich Imre. Bp.,(1926). Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés. Kis sérülés a gerincen
15726.

5 000 HUF
17,24
Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a gerincen apró kopásnyomokkal.
15727.

3 000 HUF
10,34
15728.

5 000 HUF
17,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.