Books: History

Number of items: 141

Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharc története. I-V. kötet. Bp.,(1894),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Számos fekete-fehér és színes illusztrációkkal, litografált táblákkal, hasonmás mellékletekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés. Kisebb kopások, sérülések, de alapvetően jó állapotban
15717.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
18 000 HUF
57,32
63,60
  Add to cart
  Remove
Barclay, John: Barklájus János Argenisse mellyet néhai tekéntetes nemes Fejér Antal ... deák nyelvbül magyarra fordított. Özvegye pedig ... Steinicher Katalin maga költségén ki nyomtattatott. I. kötés. Eger, 1792. A Püspöki betűkkel. 1 t. címkép 4 sztl. lev. 411p. 24t (rézmetszet) Első kötéstábla nélkül, de a lapok jó állapotban.
15718.

11 000 HUF
35,03
38,87
Hammer price:
11 000 HUF
15719.

Available
8 000 HUF
25,48
28,27
  Add to cart
  Remove
Boross Mihály: A dicsőült gróf Széchenyi István életrajza. Eredeti kútfők után népszerüen előadja ~ ~. Gróf Széchenyi István arczképével (nyomt. Rohn, Pesten) Pest, 1860. Heckenast Gusztáv. 1 t. (kőnyomat), [4] 100 p. Korabeli félvászon védőkötésben.
15720.

Available
9 000 HUF
28,66
31,80
  Add to cart
  Remove
15721.

Available
30 000 HUF
95,54
106,01
  Add to cart
  Remove
Dr. Halla Aurél-Dr. Dobrovics Károly: Magyarország története különös tekintettel iparra és kereskedelemre. I-II. kötet. I. kötet: A legősibb kortól 1290-ig. II. kötet: 1290-től napjainkig. Szerk.: - -. Bp.,1936, Monopol,(Hellas-ny.), 320+378 p. Első kiadás. Kiadói álbordás gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítóval és kopott gerinccel, az I. kötet egyik alsó sarkán javítással, de belül jó állapotban.
15722.

8 000 HUF
25,48
28,27
Hammer price:
8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

351. Auction:
Payment deadline is 16 August

352. Auction:
From  6 to 15 August
Payment deadline is 30 August
Viewing: From 12 to 15 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.