Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 53

Giovanni Rudolf-Szathmáry Géza: Gyógynövények. Bp.,1961, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kissé fakó egészvászon-kötés.
17080.

1 600 HUF
5,52
Hegyesi József: A legujabb házi czukrászat kézikönyve. Harmadik javitott és bővitett kiadás.Budapest, 1891. Szerzői (Neuwald Illés ny.) Vaknyomott egészvászon kötésben, a fűzés kissé elvált
17081.

6 000 HUF
20,69
18
Dr. Tuzson János: Rendszeres növénytan. I-II. kötet. I. kötet: Általános rész és virágtalan növények. II. kötet: Virágos növények. Bp., 1911-1926, Hornyánszky Viktor, VII+1+362+2+XII+2+472 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, az eredeti papírborítókat bekötötték, a II. résznél lapszéli foltokkal, egyébként jó állapotban.
17082.

4 000 HUF
13,79
Hess, Olga; Hess, Adolf Fr.: Wiener Küche. Sammlung von Kochrezepten. Leipzig und Wien, Franz Deuticke,1931, Kiss sérült egészvászon kötés, XCVIII+744p.,mellékletekkel.
17083.

4 200 HUF
13,13
14,48
C. S. Gutkind - Karl Wolfskehl: Das Buch vom Wein. Aus allen Zeiten und Breiten. München,1927,Hyperion Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17084.

3 600 HUF
11,25
12,41
17085.

3 800 HUF
11,88
13,10
Cserna-Szabó András-Fehér Béla: Ede a levesben. Gasztrokrimik. Mikszáth Kálmán előszavával. Bp., 2011, Magvető-M-Érték. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerzők által aláírt példány.
17086.

3 000 HUF
10,34
Halász Zoltán-Láng György: Gundel 1894-1994. Bp., 1993, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerzők által aláírt.
17087.

4 000 HUF
13,79
dr. Dohy János dr. Guba Sándor: Szarvasmarhatenyésztők kézikönyve. Mezőgazdasági Kiadó, 1979. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
17088.

3 000 HUF
10,34
Étrend. Receptek és életmódtippek gyors hétköznapokra és ráérős hétvégékre. Bicske, 2018, Spar. Kiadói kartonált papírkötés.
17089.

1 600 HUF
5,52
Vegyes kertészeti témájú könyvtétel,8 db:  Szűcs Lajos: A növénykedvelő kislexikona, Jeszesznszky Árpád: Oltás, szemezés, dugványozás, Oláh Sándor: A családi ház kertje, Mohácsy Mátyás: Gyümölcstermesztés házi és háztáji kertekben, Szobanövényeink, Komiszár Lajos: Válaszok szobanövénykedvelők kérdéseire, Hepp Ferenc: Kiskert homoktalajon, Erdélyi Tibor-Tengerdi János: Permetezés, porozás. Különféle kiadásban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, Kiadói papírkötés, és kiadói kartonált papírkötésekben, változó állapotban, egy kötetből kijáró lapokkal.
17090.

1 400 HUF
4,83
17091.

1 000 HUF
3,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.