Books: Architecture, Art

Number of items: 131

16620.

26 000 HUF
81,25
89,66
Koós Judith Kozma Lajos munkássága. Grafika, Iparművészet, Építészet. Bp., 1975. Akadémia. 265+(3) p. Lapszámozáson belül számtalan képpel. Kiadói egészvászon kötésben, eredeti, szakadozott védőborítóval.
16621.

8 000 HUF
27,59
Peter Weibel: A művészeten túl. Szerk.: Peter Weibel, Nadja Rottner. Kiállítási katalógus. Bp., 1996, Kortárs Művészeti Múzeum-Ludwig Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
16622.

10 000 HUF
34,48
Perspektíva. Perscepctive. Szerk.: Peternák Miklós, Erőss Nikolett. Kiállítási katalógus. Bp.,2000, Műcsarnok. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16623.

7 000 HUF
21,88
24,14
16624.

10 000 HUF
34,48
Le Nu artistique. Modéles pour létude du nu dans le corps humain. Avec avant-propos de Joseph Kirchner. München, 1908. 191p. Erotikus fényképek. Egészvászon kötésben. / Erotic photos. In full linen binding.
16625.

Le Nu artistique. Modéles pour l'étude du nu dans le corps humain. Avec avant-propos de Joseph Kirchner. München, 1908. 191p. Erotikus fényképek. Egészvászon kötésben. / Erotic photos. In full linen binding.

7 000 HUF
21,88
24,14
16626.

6 000 HUF
20,69
Szántó Tibor: A betű. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1969, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötés, kopottas gerinccel.+ melléklet. Volt könyvtári példány.
16627.

4 000 HUF
13,79
Makovecz műhelye. Tervek, épületek, írások, interjúk. Szerk.: Gerle János. Magyar Építőművészet. 1. Bp.,1996, Mundus Magyar Egyetemi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
16628.

3 000 HUF
10,34
Architectura XII. Nemzetközi Építészkongresszus és Építészeti Tervkiállítás. Katalógus. Bp.,1930, Hornyánszky Viktor-ny., 255+1 p. Magyar, angol, francia, német és olasz nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, közte számos budapesti vonatkozású fotóval. Kiadói papírkötés, szakadozott, részben hiányos, javított gerinccel. Ritka!/ Architectura XII. International Congress of Architects and International Exhibiton of Architectural Projects. Bp.,1930, Victor Hornyánszky, 255+1 p. In Hungarian, French, German and Italian language. With many black and white photos. Paperbinding, with damaged cover, and repaired spine. Rare!
16629.

7 000 HUF
21,88
24,14
16630.

5 000 HUF
17,24
Japanese decorative arts. Japán iparművészet a moszkvai Keleti Kultúrák Múzeumának gyűjteményéből. Moszkva, 1973, Plantea. Angol, orosz, és japán nyelven. Magyar nyelvű képjegyzék melléklettel. Kiadói haránt-alakú egészvászon-mappa, a mappa belsejében sérüléssel, egy képtábla szélén gyűrődéssel, egy másikon szakadással. Ritka!
16631.

8 000 HUF
27,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.