Scout

Number of items: 12

Gyulai Pál 333. sz. Cs. Cs. I. örs bélyegző
12296.

5 000 HUF
17,24
12297.

3 000 HUF
10,34
13 db cserkész témájú felvarró
12298.

4 000 HUF
13,79
cca 1930 Magyar-lengyel cserkészkör 10 db hasznáaltlan levélpapír és boríték. Többféle
12299.

2 400 HUF
8,28
cca 1930 Cserkész tábor 4 db fotó 6x9 cm + 1 Erzsébet híd fotó
12300.

1 000 HUF
3,45
1933 Jamboree Gödöllő utazási kitűző, 11. altábor (szakadással) / Jamboree paper badge for discounted rail travel, Camp 11 with tear
12301.

7 000 HUF
21,88
24,14
1933 Jamboree Gödöllő utazási kitűző, 6. altábor / Jamboree paper badge for discounted rail travel, Camp 6
12302.

7 000 HUF
21,88
24,14
3 db jelzett cserkész grafika. 19x13, 25x17 cm méretben.
12303.

4 000 HUF
13,79
Márton Lajos (1891-1953): Jubileumi Márton-album 1906-1936. Litográfia-sorozat. Budapest, [1936], Szerzői kiadás. (Bp., Klösz Gy. és Fia.) Zsinórral fűzött, illusztrált papírborítóban. A művész aláírásával. A gerince ragasztott! / Jamboree album with 80 drawings of Lajos Márton
12304.

4 600 HUF
14,38
15,86
Cserkészkalap, szövet, fejméret: 15×17,5 cm
12305.

2 000 HUF
6,90
cca 1930-1940 Cserkészek csoportja egy vasútállomáson, kartonra kasírozott fotó Schäffer Ármin műterméből, 17×23 cm
12306.

3 000 HUF
10,34
12307.

9 000 HUF
28,13
31,03

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.