https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 320

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1941 2 db színházi fotó: Szöktetés a szerájból. Szabó Ilonka, Székely Mihály, Rózler Endre. 18x12 cm
12017.

1941 2 db színházi fotó: Szöktetés a szerájból. Szabó Ilonka, Székely Mihály, Rózler Endre. 18x12 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
cca 1951 Rákosi, Sztálin és Lenin portréi különböző rendezvényeken, 2 db fotó, 9×12 és 9×14 cm
12018.

cca 1951 Rákosi, Sztálin és Lenin portréi különböző rendezvényeken, 2 db fotó, 9×12 és 9×14 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
cca 1880 Unser Kaiserpaar. Császári párunk. II. Vilmos (1859-1941) német császár (1888-1918), Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Verlag Eigenth, Berlin, sérült, 16x10 cm./  cca 1880 Our Emperor Couple. II. Wilhelm (1859-1941) Emperor of Germany (1888-1918), Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Verlag Eigenth, Berlin, damaged, 16x10 cm.
12019.

cca 1880 Unser Kaiserpaar. Császári párunk. II. Vilmos (1859-1941) német császár (1888-1918), Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Verlag Eigenth, Berlin, sérült, 16x10 cm./ cca 1880 Our Emperor Couple. II. Wilhelm (1859-1941) Emperor of Germany (1888-1918), Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Verlag Eigenth, Berlin, damaged, 16x10 cm.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1888 Ihre Majestät Kaiserin Augusta Victoria. Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Selle&Kuntze, Potsdam, kis sérülésekkel, 16x10 cm./  1888 Her Majesty Empress Augusta Victoria. Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Selle&Kuntze, Potsdam, with little damages, 16x10 cm./
12020.

1888 Ihre Majestät Kaiserin Augusta Victoria. Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Selle&Kuntze, Potsdam, kis sérülésekkel, 16x10 cm./ 1888 Her Majesty Empress Augusta Victoria. Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Selle&Kuntze, Potsdam, with little damages, 16x10 cm./

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
cca 1870 Greszler Imre pozsonyi theológia hallgató vizitkártya méretű fényképe
12021.

cca 1870 Greszler Imre pozsonyi theológia hallgató vizitkártya méretű fényképe

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Neves művészeket, előadókat ábrázoló diapozitívok, 8 db (Sinkovits Imre, Koncz Zsuzsa, Házy Erzsébet), vegyes méretben
12022.

Neves művészeket, előadókat ábrázoló diapozitívok, 8 db (Sinkovits Imre, Koncz Zsuzsa, Házy Erzsébet), vegyes méretben

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1904 Juhász Ilka szatmári színésznő Boda Ferencnek (1875-?) dedikált fotója 11x17 cm
12023.

1904 Juhász Ilka szatmári színésznő Boda Ferencnek (1875-?) dedikált fotója 11x17 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Osváth György (1931-2017) konzervatív politikus, a CDU politikus, Antal József miniszterelnök személyes tanácsadójának közéleti fénykép hagyatéka. 13 db nemzetközi találkozókon, eseményeken készült fotó, részben feliratozva.
12024.

O'sváth György (1931-2017) konzervatív politikus, a CDU politikus, Antal József miniszterelnök személyes tanácsadójának közéleti fénykép hagyatéka. 13 db nemzetközi találkozókon, eseményeken készült fotó, részben feliratozva.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
1
cca 1900 Dr. Dévay Gyula kunszentmártoni kir járásbíró és neje, valamint nevelt lánya, keményhátú fotó, Bp.-Székesfehérvár, Szigeti műterméből, kis kopásnyomokkal, 20x11 cm.
12025.

cca 1900 Dr. Dévay Gyula kunszentmártoni kir járásbíró és neje, valamint nevelt lánya, keményhátú fotó, Bp.-Székesfehérvár, Szigeti műterméből, kis kopásnyomokkal, 20x11 cm.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
4
cca 1900 Rhúz Gyula kir. törvényszéki tanácselnök és neje szentgyörgyvölgyi Magay Ida fotója, keményhátú fotó, Bp., Goszleth műterméből, 21x12 cm.
12026.

cca 1900 Rhúz Gyula kir. törvényszéki tanácselnök és neje szentgyörgyvölgyi Magay Ida fotója, keményhátú fotó, Bp., Goszleth műterméből, 21x12 cm.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
cca 1930 Djemil Martin énekel. Schäffer fotó 24x18 cm
12027.

cca 1930 Djemil Martin énekel. Schäffer fotó 24x18 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
cca 1900 Szentgyörgyvölgyi Magay leányok portréja, Magay Erzsébet, Magay Margit, Magay Ida, Magay Anna, Magay Ella, keményhátú fotó, a hátoldalon feliratozva, 13x21 cm.
12028.

cca 1900 Szentgyörgyvölgyi Magay leányok portréja, Magay Erzsébet, Magay Margit, Magay Ida, Magay Anna, Magay Ella, keményhátú fotó, a hátoldalon feliratozva, 13x21 cm.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment