Photo

Number of items: 473

cca 1930 Angelo (1894-1974): Női portré, matricával jelzett, aláírt vintage fotó, 22x16,5 cm, karton (sarka hiányos) 29x23 cm
12040.

1 600 HUF
cca 1932 Angelo (1894-1974) budapesti fényképész és fotóművész vintage fényképe, aláírva, matricával jelzett, 22x16,2 cm, karton 29x21,3 cm
12041.

2 400 HUF
cca 1968 Ágoston István, a néhai Magyar Ifjúság fotóriporterének 3 db vintage fotója, kettő pecséttel jelzett, 11x18 cm és 13x23 cm között
12042.

2 000 HUF
cca 1968 Balogh Ferenc (1923-1993) békéscsabai fotóművész hagyatékából 2 db vintage fotó, jelzés nélkül, 23,5x8,5 cm és 24x9,5 cm
12043.

2 000 HUF
cca 1975 Baricz Katalin: Körhintán, vintage fotóművészeti alkotás, albumlapra felragasztva, feliratozva, 24x18 cm + cca 1973 Baricz Katalin: Kőszeg, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 16x24 cm
12044.

1 600 HUF
cca 1979 Balásy Pál (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából feliratozott vintage fotó (Súrlófényben), a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 27,5x39,5 cm
12045.

1 600 HUF
1985 Bándi András (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Lepke, fotogram), a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 30,5x30 cm
12046.

2 400 HUF
1993 Bándi András (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Halak és citrom), 15x27 cm, karton 30x40 cm
12047.

1 400 HUF
cca 1940 Belházy Dezső három aláírt vintage fotóművészeti alkotása, 11x17 cm és 17x24 cm közötti méretekben + cca 1940 Belházy Dezső: Szőlős csendélet, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 16x23 cm
12048.

2 000 HUF
Berta Béla (1953-): Tavaszi táj, fotó, fotóművészeti alkotás, paszpartuban, üvegezett keretben, 25x39 cm.
12049.

1 200 HUF
cca 1978 Bordács Ferenc: Pityerszer, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 16x24 cm
12050.

1 400 HUF
cca 1975 Császár László: Pause, feliratozott, kasírozott vintage fotóművészeti alkotás, 26,5x39 cm
12051.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF