Engravings

Number of items: 26

11000.

120 000 HUF
372,67
408,16
11001.

2 000 HUF
6,21
6,80
11002.

2 000 HUF
6,21
6,80
cca 1780-1790 Szarkakakukk (Der Jakobinerkuckuck/ Jacobin cuckoo), színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. XXI. DCCCXXXIV t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.
11003.

2 000 HUF
6,21
6,80
XIX. sz.: Giuseppe Lorenzo Gatteri - Viviani 7 db történelmi rézmetszet. / 7 historical engravings 32x21 cm
11004.

15 000 HUF
46,58
51,02
Gabriel Bodenehr (1664-1758): Németország közigazgatási rendszere. 3 db metszet. 19x24 cm + egy 1796-os levél bőr album borító belsejére ragasztva. / 3 etchings and one glued letter.
11005.

8 000 HUF
24,84
27,21
cca 1857 Bécs, Stephansdom, rotációs fametszet a Vasárnapi Ujságból, 33,5×26 cm
11006.

1 000 HUF
3,11
3,40
11007.

6 000 HUF
18,63
20,41
cca 1867 Marastoni József: Heinrich Perger von Pergenau osztrák politikus portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
11008.

1 000 HUF
3,11
3,40
cca 1867 Marastoni József: Rudolph von Vivenot klimatológiaprofesszor portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
11009.

1 000 HUF
3,11
3,40
cca 1867 Marastoni József: Leonardi Coelestin osztrák politikus portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
11010.

1 000 HUF
3,11
3,40
cca 1867 Marastoni József: Johann Czaykowski lovag portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
11011.

1 000 HUF
3,11
3,40

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.