Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 54

1896. Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk millenniumi Br emlékérem Steiner Budapesten gyártói jelzéssel, füllel, szalaggal (32mm) T:2- ph.
31117.

1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk" millenniumi Br emlékérem "Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel, füllel, szalaggal (32mm) T:2- ph.

1 000 HUF
31118.

10 000 HUF
27,03
29,41
1924. M.GY.T. (Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság) 1924 Br kitűző (26mm) T:2
31119.

1924. "M.GY.T. (Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság) 1924" Br kitűző (26mm) T:2

12 000 HUF
32,43
35,29
1944. Castelli Béla emlékverseny - legjobb vívó ezüstözött Br díjérem füllel (26,48g/40mm) T:1-
31120.

1944. "Castelli Béla emlékverseny - legjobb vívó" ezüstözött Br díjérem füllel (26,48g/40mm) T:1-

1 400 HUF
21
1947. Közbiztonsági Bronz Szolgálati Jel Br kitüntetés mellszalagon. Szign.:MÁPV (Magyar Állami Pénzverő) T:2 /  Hungary 1947. Distinction for Public Security Service, Bronze Grade Br decoration on ribbon. Sign.:MÁPV (Hungarian National Mint) C:XF NMK 501
31121.

1947. "Közbiztonsági Bronz Szolgálati Jel" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.:MÁPV (Magyar Állami Pénzverő) T:2 / Hungary 1947. "Distinction for Public Security Service, Bronze Grade" Br decoration on ribbon. Sign.:MÁPV (Hungarian National Mint) C:XF NMK 501

9 000 HUF
24,32
26,47
~1950. 2db klf fém vasutas jelvény (52x48mm/56x25mm) T:2
31122.

1 400 HUF
~1950-1960. Vonatos turista fém kitűző (39x15mm) T:2
31123.

1 000 HUF
~1957-1989. A Polgári Légiforgalom Kiváló Dolgozója ezüstözött, részben zománcozott jelvény (37x29mm) T:1-,2 patina
31124.

~1957-1989. "A Polgári Légiforgalom Kiváló Dolgozója" ezüstözött, részben zománcozott jelvény (37x29mm) T:1-,2 patina

8 000 HUF
1959. Belügyi Sport Bajnokság - Középdöntő részben festett, aranyozott és színezett Al jelvény (4xklf) T:1-,2 egyiken tűhiány
31125.

1959. "Belügyi Sport Bajnokság - Középdöntő" részben festett, aranyozott és színezett Al jelvény (4xklf) T:1-,2 egyiken tűhiány

1 200 HUF
1961-1962. A Szakma Ifjú Mestere - KISZ Br kitüntető jelvény (3xklf) zöld zománc, egyik évszám nélkül + 1961. A Szakma Ifjú Mestere - KISZ ezüstözött kitüntető jelvény, kék zománc + 1961. A Szakma Ifjú Mestere - KISZ aranyozott kitüntető jelvény, vörös zománc T:1-
31126.

1961-1962. "A Szakma Ifjú Mestere - KISZ" Br kitüntető jelvény (3xklf) zöld zománc, egyik évszám nélkül + 1961. "A Szakma Ifjú Mestere - KISZ" ezüstözött kitüntető jelvény, kék zománc + 1961. "A Szakma Ifjú Mestere - KISZ" aranyozott kitüntető jelvény, vörös zománc T:1-

4 400 HUF
11,89
12,94
~1963. Debreceni Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum zománcozott fém jelvény és miniatűr jelvény szalaggal (29x34mm/17x21mm) T:2 enyhén hajlott
31127.

~1963. "Debreceni Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum" zománcozott fém jelvény és miniatűr jelvény szalaggal (29x34mm/17x21mm) T:2 enyhén hajlott

1 400 HUF
~1970. Univerzális Kender Juta Dolgozó zománcozott jelvény (44mm) T:1-
31128.

~1970. "Univerzális Kender Juta Dolgozó" zománcozott jelvény (44mm) T:1-

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF