Books: Travelling, Local History

Number of items: 222

15000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
28 000 HUF
90,32
102,19
  Add to cart
  Remove
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Temes vármegye és Temesvár. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,é.n., Országos Monográfia Társaság, 1 t.+2+VII-X+463+6+V+294 p. Rendkívül gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal, és egy térképpel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle kötés, színezett lapszélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
15001.

12 000 HUF
38,71
43,80
14
Hammer price:
19 000 HUF
15002.

9 000 HUF
29,03
32,85
Hammer price:
11 000 HUF
15003.

4 600 HUF
14,84
16,79
Hammer price:
4 800 HUF
Rózsa György: Budapest régi látképei 1493-1800. 1999, Új Művészet Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15004.

Available
5 000 HUF
16,13
18,25
  Add to cart
  Remove
Eva Potocná-Karol Nowak: Rozsnyó, a kilátások városa. Fordította: Bozó Ágnes. Poprád, 2009, Poprád Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
15005.

Available
5 000 HUF
16,13
18,25
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.