Books: Travelling, Local History

Number of items: 222

15000.

28 000 HUF
87,23
95,89
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Temes vármegye és Temesvár. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,é.n., Országos Monográfia Társaság, 1 t.+2+VII-X+463+6+V+294 p. Rendkívül gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal, és egy térképpel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle kötés, színezett lapszélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
15001.

12 000 HUF
37,38
41,10
14
15002.

9 000 HUF
28,04
30,82
15003.

4 600 HUF
14,33
15,75
Rózsa György: Budapest régi látképei 1493-1800. 1999, Új Művészet Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15004.

5 000 HUF
15,58
17,12
Eva Potocná-Karol Nowak: Rozsnyó, a kilátások városa. Fordította: Bozó Ágnes. Poprád, 2009, Poprád Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
15005.

5 000 HUF
15,58
17,12
15006.

4 800 HUF
14,95
16,44
15007.

3 600 HUF
11,21
12,33
Tátra-Almanach. Szlovenszkói városképek. Kassa, Érsekújvár, Eperjes, Losonc, Lőcse. Tátra-könyvek. I. sorozat. 3. kötet. Pozsony,1938, Tátra-Kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos gerinccel./  Tatra-Almanach. Slovakian city pictures. Košice, Nové Zámky, Prešov, Lučenec, Levoča. (Kaschau,Neuhäusel, Preschau, Lizenz, Leutschau.) Tatra-book. I. series 3. volume. Bratislava, 1938, Tatra. In Hungarian language. Linen-binding, with little bit spotty spine.
15008.

2 400 HUF
7,48
8,22
15009.

2 800 HUF
8,72
9,59
15010.

2 200 HUF
6,85
7,53
Ungarn - Magyarország. A Kereskedelemügyi M. Kir. Miniszter megbízásából kiadja a Magyar Kir. Államvasutak igazgatósága. Szerk.: Kain Albert. Bp., 1909., Erdélyi. Német nyelven. Lapszámozáson belül gazdag képanyaggal. Kiadói, aranyozott, dombornyomású, festett egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, laza fűzéssel.
15011.

2 800 HUF
8,72
9,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.