Books: Technics

Number of items: 40

17262.

1 800 HUF
Arató István: A szauna. Bp., 1986. Műszaki Könyvkiadó, Kiadói papírborítékban.
17263.

800 HUF
17264.

2 000 HUF
17265.

1 200 HUF
17266.

1 600 HUF
17267.

800 HUF
17268.

2 800 HUF
7,57
8,24
Félix R. Paturi: A technika krónikája. Bp., 1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, laza fűzéssel.
17269.

1 000 HUF
17270.

1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, 4 db:   Michael Taylor-David Mondey: Repülés. Tények és teljesítmények. Bp.,1993, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés.   Jereb Gábor: Vitorlázó repülőgépek. Bp., 1977, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.   Wolf Dietrich Picht: A levegő országútjain. Bp., 1961, Gondolat. Kiadói kissé foltos félvászon-kötés.  Olaf Groehler: A légi háborúk története. 1910-1980. Fordította Nádai Gyula. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, a könyvtest egyben van, de elvált a borítótól.
17271.

1 200 HUF
17272.

1 800 HUF
17273.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF