Books: Technics

Number of items: 40

17238.

10 000 HUF
27,03
29,41
17239.

8 000 HUF
Bőrfeldolgozó ipari kézikönyv. Szerk.: Dr. Beke János. Bp.,1978, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, néhány lap szélén folttal, ajándékozási sorokkal. Megjelent 2550 példányban.
17240.

5 000 HUF
17241.

4 800 HUF
12,97
14,12
17242.

5 000 HUF
Hütte Des Ingenieurs Taschnebuch I-III. kötet. Bp.,1915, Wilhelm Ernst & Sohn. Német nyelven. 22. kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az első kötet gerincén sérüléssel.
17243.

"Hütte" Des Ingenieurs Taschnebuch I-III. kötet. Bp.,1915, Wilhelm Ernst & Sohn. Német nyelven. 22. kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az első kötet gerincén sérüléssel.

2 000 HUF
Heckenast Gusztáv: A magyarországi vaskohászat története a korai középkorban. Bp., 1968. Akadémiai. Egészvászon kötésben, kissé szakadozott papír védőborítóval.
17244.

2 600 HUF
7,03
7,65
Czagány Lajos: Bútorasztalos és díszítő munkák. 2. kiadás. Bp., 1980, Műszaki Könyvkiadó. Ábrákkal és képekkel illusztrált.
17245.

2 400 HUF
Dr. Ing. Hans Katz: Der Flugmotor. Teil. I. Bauteile und Baumuster. Luftfahrt-Lehrbücherei. Berlin, 1942, Dr. M. Matthiesen&Co., 324 p.+IX t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kis szakadásokkal a borítón és a gerincen.
17246.

1 000 HUF
17247.

1 800 HUF
Des Ingenieurs Taschnebuch I-II. köt. Szerk.: Hütte. Berlin, 1899, Wilhelm Ernst&Sohn. 17. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, gerinccel, az első kötet gerincén kis sérüléssel.
17248.

Des Ingenieurs Taschnebuch I-II. köt. Szerk.: "Hütte." Berlin, 1899, Wilhelm Ernst&Sohn. 17. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, gerinccel, az első kötet gerincén kis sérüléssel.

3 000 HUF
A légi fénykép. Összeáll.: Szüts Lajos. A Térképészeti közlöny 4. sz. különfüzete. Bp.,1931, M. Kir. Állami Térképészet, 51+1 p. Szövegközti ábrákkal és fekete-fehér fotókkal. Kiadói szakadt, kissé foltos papírkötésben.
17249.

A légi fénykép. Összeáll.: Szüts Lajos. A "Térképészeti közlöny" 4. sz. különfüzete. Bp.,1931, M. Kir. Állami Térképészet, 51+1 p. Szövegközti ábrákkal és fekete-fehér fotókkal. Kiadói szakadt, kissé foltos papírkötésben.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF