Books: Tales

Number of items: 81

Mad H.-Giraud: Zsuzsika és a jó madár. D. Róna Emy rajzaival. Fordította: Erdélyi Elly. Bp.,1941, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17421.

4 000 HUF
Kertész Erzsébet (Ingrid Holsen): Zsuzsi menyasszony lesz. Pályi Jenő rajzaival. Bp., 1942,Nova,(Kalász-ny.), 126+2 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
17422.

4 000 HUF
Ingrid Holsen: Zsuzsi Virágospusztán. Átdolgozta Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Bp., 1942,Nova. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopottas borítóval, javított gerinccel, de belül jó állapotban.
17423.

2 200 HUF
5,95
6,47
Ingrid Holsen: Zsuzsi az intézetben. Átdolgozta Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Bp., 1942,Nova. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopottas borítóval, javított gerinccel, de belül jó állapotban.
17424.

2 200 HUF
5,95
6,47
Rákosi Viktor: Bobby és Csiba. Két kutya története. Zádor István rajzaival. Bp.,[1928], Révai. Második kiadás. Fekete-fehér szövegközti és színes egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, jó állapotban.
17425.

3 000 HUF
Katherine L. Oldmeadow: A sárkányház titka. D. Rónay Emy rajzaivla. Fordította: Szirmay Józsefné. Bp.,1940, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17426.

2 800 HUF
7,57
8,24
[James] Fenimore Cooper: Skalpvadászok. Cooper összes indán történetei. (Vadölő, A vadon útjain, Bőrharisnya.) Az ifjúság számára átdolgozta: Szirmai Józsefné. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp.,1943,Dante. Egy egészoldalas színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
17427.

2 800 HUF
7,57
8,24
Mark Twain: Koldus és királyfi. Elbeszélés. Fordította: Fái J. Béla. Bp., é.n., Révai. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, egy lap szakadt, ragasztott (157/158.), elülső szennylap hiányzik.
17428.

2 800 HUF
7,57
8,24
17429.

1 600 HUF
Rachel Field: Hitty. Ifjúsági regény. Fordította Kassai Zoltán. A borító és szövegközti rajzok Máday Gréte munkái. Bp., 1948, Révai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17430.

1 000 HUF
La Fontaine: The Rich Man and the Shoe-maker. Brian Wildsmith illusztrációival. London, 1965, Oxford University Press. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17431.

800 HUF
Zinken Hopp: A bűvös kréta. Fordította: G. Beke Margit. Malvin Neset rajzaival. Bp.,1962, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17432.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF