Books: Tales

Number of items: 81

17396.

4 800 HUF
14,95
16,44
17397.

2 800 HUF
8,72
9,59
Hófehérke és a hét törpe. A verseket írta: Pista bácsi; rajzolta: Robi bácsi. H.n., Központi Könyvkiadó. Kartonált kötés, kopottas állapotban.
17398.

2 400 HUF
7,48
8,22
Az okos szabócska képeskönyv. A Tündérvásár kiadása. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17399.

2 000 HUF
6,23
6,85
Kosáryné Réz Lola: Az óra. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötésben
17400.

1 400 HUF
4,36
4,79
Heimburg: Öreg barátnőm. ford: Székely Nándor. Bp., 1921. Uránia. 190p. képekkel. Festett egészvászon kötésben.
17401.

1 000 HUF
3,12
3,42
Rudyard Kipling: A dzsungel könyve. Fordította: Mikes Lajos. Bp.,1923, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17402.

1 000 HUF
3,12
3,42
17403.

2 000 HUF
6,23
6,85
7 db mesekönyv - A híres ötök, kaland a Kirrin-szigeten; Ezópusz: A nyúl és a teknős... és más mesék; A cirkusz; Süni és barátai az óvodában; Süss föl nap; Simba és az özönvíz; Donald kacsa és az állatbemutató. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17404.

1 400 HUF
4,36
4,79
Vegyes mesekönyv tétel, 6 db:   Kedvenc meséim. Válogatás Grimm és Andersen legszebb meséiből. Füzesi Zsuzsa rajzaival. Bp.,1990, Forma-Art. Kiadói kartonált papírkötés, foltos, hullámos lapokkal.   Kriza János: Rózsa királyfi. Székely Népmesék. Debrecen,é.n.,TKK. Kiadói kartonált papírkötés.   J. Z. Novák-E. Petiska: A világ leggazdagabb verebe és más történetek. Z. Miler, J. Kábrt, és V. Kubasta rajzaival. Prága, 1982, Artia. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.   A nyelves királykisasszony. Válogatta és szerk.: Ambrus Éva. Elek Lívia rajzaival. 33. vidám mese. Bp.,1990,Népszava. Kiadói kartonált papírkötés.   A kiskakas gyémánt félkrajcárja. Magyar népmesék. Debrecen, én., TKK. Kiadói kartonált papírkötés.  Jevgenyij Csarusin: Csinatalan állatkölykök. A szerző rajzaival. Fordította: Rigó Béla, Szőllősy Klára. Moszkva-Bp., 1983, Raguda-Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
17405.

2 200 HUF
6,85
7,53
Török Sándor: Csilicsala újabb csodái. Bp., 1960, Móra. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17406.

1 000 HUF
3,12
3,42
2 db mesekönyv: Engel-Hardt, Rudolf: Mein Spielzeug und sein Vorbild. + Im Stall und auf der Weide. mindkét kötet félvászon kötetben, viseltes állapotban / half linen binding, damaged condition
17407.

1 000 HUF
3,12
3,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.