https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Social sciences

Number of items: 24

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Dr. Germanus Gyula: Török nyelvtan. Gyakorlókönyv olvasmányokkal. Az arab-török írás elsajátítása. Bp.,[1925],Lingua, 136 p.+ 6 sztl. lev. Átkötött félvászon-kötésben, javított kötéssel.
17214.
 

Dr. Germanus Gyula: Török nyelvtan. Gyakorlókönyv olvasmányokkal. Az arab-török írás elsajátítása. Bp.,[1925],Lingua, 136 p.+ 6 sztl. lev. Átkötött félvászon-kötésben, javított kötéssel.

 
Sold
Starting price:
4 400 HUF
14,19
EUR
,
16,06
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
4 400 HUF
Platón összes művei. I-III. kötet. Bibliotheca Classica. Bp.,1984,Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a I. és a III. kötet papírborítóin kisebb szakadásnyomok, jó állapotban.
17215.
 

Platón összes művei. I-III. kötet. Bibliotheca Classica. Bp.,1984,Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a I. és a III. kötet papírborítóin kisebb szakadásnyomok, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
16,13
EUR
,
18,25
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
5 000 HUF
Konrad Lorenz: Az állati és az emberi viselkedésről. I-II. Bp.,2001, Totem. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17216.
 

Konrad Lorenz: Az állati és az emberi viselkedésről. I-II. Bp.,2001, Totem. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 800 HUF
15,48
EUR
,
17,52
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Szilasy János: Philosophiai tanulmányai. Pest, 1856. Eggenberger Ferdinánd (Emich Gusztáv ny.) 1 t. (a szerző kőnyomatú mellképe), [4], VIII, (9)-217 p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.
17217.
 

Szilasy János: Philosophiai tanulmányai. Pest, 1856. Eggenberger Ferdinánd (Emich Gusztáv ny.) 1 t. (a szerző kőnyomatú mellképe), [4], VIII, (9)-217 p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
6,45
EUR
,
7,30
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
(Halasy-)Nagy József: A filozófia története. Pantheon Ismerettára. Bp.,1921, Pantheon. Kiadói kopott kartonált papírkötés.+ Nietzsche Frigyes: Im-igyen szóla Zarathustra. Fordította: Dr. Wildner Ödön. Bp.,1988, Göncöl Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. Reprint.
17218.
 

(Halasy-)Nagy József: A filozófia története. Pantheon Ismerettára. Bp.,1921, Pantheon. Kiadói kopott kartonált papírkötés.+ Nietzsche Frigyes: Im-igyen szóla Zarathustra. Fordította: Dr. Wildner Ödön. Bp.,1988, Göncöl Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. Reprint.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 400 HUF
7,74
EUR
,
8,76
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Vegyes filozófiai könyvtétel, 2 db:   Schopenhauer Arthur: Az akarat szabadságáról. Fordította: Dr. Szabó Károly. Bp., 1906, Vass József, 128 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, az utolsó lap sérült, bejelölésekkel. + Nietzsche Frigyes: A vidám tudomány. Fordította: Sebestyén Károly. Modern Könyvtár sorozata. Bp.,1919, Athenaeum, 55 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, bejelölésekkel.
17219.
 

Vegyes filozófiai könyvtétel, 2 db: Schopenhauer Arthur: Az akarat szabadságáról. Fordította: Dr. Szabó Károly. Bp., 1906, Vass József, 128 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, az utolsó lap sérült, bejelölésekkel. + Nietzsche Frigyes: A vidám tudomány. Fordította: Sebestyén Károly. Modern Könyvtár sorozata. Bp.,1919, Athenaeum, 55 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, bejelölésekkel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
3,23
EUR
,
3,65
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Maintenance! Our website will be temporarily down for maintenance from 20:00 o'clock on July 20, 2019. The downtime will take about 5 hours.

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment