Books: Social sciences

Number of items: 24

Dr. Germanus Gyula: Török nyelvtan. Gyakorlókönyv olvasmányokkal. Az arab-török írás elsajátítása. Bp.,[1925],Lingua, 136 p.+ 6 sztl. lev. Átkötött félvászon-kötésben, javított kötéssel.
17214.

4 400 HUF
13,71
15,07
Platón összes művei. I-III. kötet. Bibliotheca Classica. Bp.,1984,Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a I. és a III. kötet papírborítóin kisebb szakadásnyomok, jó állapotban.
17215.

5 000 HUF
15,58
17,12
Konrad Lorenz: Az állati és az emberi viselkedésről. I-II. Bp.,2001, Totem. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17216.

4 800 HUF
14,95
16,44
17217.

2 000 HUF
6,23
6,85
17218.

2 400 HUF
7,48
8,22
17219.

1 000 HUF
3,12
3,42
Hofer Tamás - Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1975, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17220.

2 400 HUF
7,48
8,22
Lajos Árpád: Este a fonóban. Borsodi népszokások. Képanyaggal és kottákkal. Bp., 1974, Népművelési. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, hiányzó címlappal.
17221.

1 200 HUF
3,74
4,11
17222.

1 000 HUF
3,12
3,42
Dr. Noszlopi László: Jellemlátás és jellemigézés. Szent István Könyvek 118-19. Bp.,1935, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
17223.

800 HUF
2,49
2,74
Kelemen Béla: Német-magyar, és magyar-német kézi szótár I-II. rész. Bp., 1929, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, az I. kötet gerince sérült, részben elvált.
17224.

1 000 HUF
3,12
3,42
17225.

2 800 HUF
8,72
9,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.