Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 48

17166.

7 000 HUF
21,81
23,97
17167.

4 600 HUF
14,33
15,75
17168.

10 000 HUF
31,15
34,25
Webersik, Gottlieb Geographisch-statistisches Welt-Lexikon. Ein Nachschlagebuch übder die Länder, , Staaten, Kolonien, Gebirge, Flüsse, Seen, Inseln, Städte, Marktflecken, Badeorte, (.), Häfen, Eisenbahnstationen . Wien und Leipzig, 1908. Hartlebens Verlag. REPRINT. Kiadói egészvászon kötésben, új állapoban.
17169.

Webersik, Gottlieb Geographisch-statistisches Welt-Lexikon. Ein Nachschlagebuch übder die Länder, , Staaten, Kolonien, Gebirge, Flüsse, Seen, Inseln, Städte, Marktflecken, Badeorte, (.), Häfen, Eisenbahnstationen . Wien und Leipzig, 1908. Hartleben's Verlag. REPRINT. Kiadói egészvászon kötésben, új állapoban.

3 600 HUF
11,21
12,33
17170.

3 000 HUF
9,35
10,27
Vorozscov: Színezékek és közbenső termékek szintézisének alapjai. Bp.,1952, Nehézipari. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
17171.

3 000 HUF
9,35
10,27
Maria Sibylla Merian: Neues Blumenbuch. New book of flowers. München-London-New York-1999, Prestel. Angol és német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói karton-tokban. Faksimile és kommentárok.
17172.

3 000 HUF
9,35
10,27
A gyógyszerész technikusok kézikönyve. Szerk.: Dr. Kovács László. Bp.,1960, Medicina. Kiadói kopott félvászon-kötés, bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
17173.

2 800 HUF
8,72
9,59
Dr. Fritz Gusztáv: Gyógyszerhatástan. Gyógyszerészek, és gyógyszerhallgatók részére, a szükséges anatómiai, élettani és kórtani alapfogalmakkal. Bp.,1938, Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság, 407 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.
17174.

3 800 HUF
11,84
13,01
Semmelweis Ignác emlékezete. I-II.kötet. Előszót írta: Prof. Papp Zoltán. Utószót írta: Prof. Lampé László. Sajtó alá rendezte: Gazda István. Bp.-Piliscsaba, 2001, Semmelweis Orvostörténeti Múzeum, Könyvtár és Levéltár-Semmelwei Egyetem Általános Orvostudományi Kar. I. sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikája-Magyar Tudománytörténeti Intézet. Kiadói papírkötés. Kettős szerzői dedikációval (Papp Zoltán, Kápolnai Iván.)
17175.

1 600 HUF
4,98
5,48
Petr Ondřej Matthioli: Herbář jinak bylinář velmi užitečny. Tadeáš Hájek z Hájku. Prága, 1982, Odeon. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17176.

2 000 HUF
6,23
6,85
Dr. Lutter Ferenc: Mennyiségtan a középtanodák felsőbb osztályainak számára. Pest, 1860, Hartleben Konrád Adolf. Félvászon kötés, könyvtári bejegyzésekkel, pecsétekkel, foltos.
17177.

1 200 HUF
3,74
4,11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.