https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Law

Number of items: 32

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Az 1920. évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1920, Tisza Testvérek, Pesti Könyvnyomda Rt., XIV+384 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.
15722.
 

Az 1920. évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1920, Tisza Testvérek, Pesti Könyvnyomda Rt., XIV+384 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
10,00
EUR
,
11,03
USD
Number of bids:
0
Az 1936. évi törvények gyűjteménye.+ Az 1937. évi törvények gyűjteménye. (Egybekötve.) Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1940, Kókai Lajos, Stádium Sajtóvállalat Rt.,XXXII+717+XXIV+390 p. Második hivatalos kiadás. Átkötött félvászon-kötés. M. Kir. Belügyminister bélyegzéssel.
15723.
 

Az 1936. évi törvények gyűjteménye.+ Az 1937. évi törvények gyűjteménye. (Egybekötve.) Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1940, Kókai Lajos, Stádium Sajtóvállalat Rt.,XXXII+717+XXIV+390 p. Második hivatalos kiadás. Átkötött félvászon-kötés. M. Kir. Belügyminister bélyegzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
8,75
EUR
,
9,66
USD
Number of bids:
0
1912. évi törvénycikkek, az összes élő törvények tárgymutatójával. Codex Hungaricus. Bp., 1913, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer N.-kötés, kissé kopottas borítóval, a gerincen Grill K. Könyvkiadó Vállalata felirattal. Jó állapotban.
15724.
 

1912. évi törvénycikkek, az összes élő törvények tárgymutatójával. Codex Hungaricus. Bp., 1913, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer N.-kötés, kissé kopottas borítóval, a gerincen Grill K. Könyvkiadó Vállalata felirattal. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
5,63
EUR
,
6,21
USD
Number of bids:
0
Az 1898-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1898, Országos Törvénytár Szerkesztősége., Pesti Könyvnyomda Rt., LX+433 p. Első kiadás. Átkötött gerincű félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15725.
 

Az 1898-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1898, Országos Törvénytár Szerkesztősége., Pesti Könyvnyomda Rt., LX+433 p. Első kiadás. Átkötött gerincű félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,75
EUR
,
4,14
USD
Number of bids:
0
1934. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátták Dr. Degré Miklós, Dr. Várady-Brenner Alajos. Magyar Törvények. Codex Hungaricus. Bp.,(1935, Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
15726.
 

1934. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátták Dr. Degré Miklós, Dr. Várady-Brenner Alajos. Magyar Törvények. Codex Hungaricus. Bp.,(1935, Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
5,00
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
0
Az 1876-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1884, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny. Második kiadás, 2+530 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, néhol foltos lapokkal, egy-két helyen bejelöléssel, hátsó szennylap hiányzik. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15727.
 

Az 1876-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1884, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny. Második kiadás, 2+530 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, néhol foltos lapokkal, egy-két helyen bejelöléssel, hátsó szennylap hiányzik. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
5,00
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
0
Az 1877-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1886, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny. Második kiadás, V+167 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró utolsó lappal, és hátsó szennylappal. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15728.
 

Az 1877-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1886, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny. Második kiadás, V+167 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró utolsó lappal, és hátsó szennylappal. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
5,00
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
0
Az 1893-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1893, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+778 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított kötéssel, 3-14. oldalak között két lap szakadt (3/4.,7/8.) a többi kissé gyűrött. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15729.
 

Az 1893-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1893, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+778 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított kötéssel, 3-14. oldalak között két lap szakadt (3/4.,7/8.) a többi kissé gyűrött. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
5,00
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

358. Auction:
Payment deadline is 29 November

359. Auction:
From 26  November to 5 December
Payment deadline is 20 December
Viewing: From 2 to 5 December
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment