Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. Pótkötet a második kiadáshoz I. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötésben, sérüléssel
Dr. Babarczi-Schwartzer Ottó(szerk.): Közegészségügy I-II. kötet. Az orvos közreműködése az igazságszolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) I. kötet.: A közegészségügyi törvény I. részének I-XII. fejezete. II. kötet: A közegészségügyi törvény I. részének XIII-XVI. fejezete és II. része. Az orvos közreműködése az igazság-szolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) Magyar Közigazgatási Törvények Grill-féle kiadása. Szerk.: Dr. Térfi Gyula. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VI. kötet: 1927-1928. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval.
Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki.
'Józsa Sándor "Arany kalász" Gyógyszertára. Kunhegyes' bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert "Arany kalász" patika bélyegzőjével.
Ritka!
Közigazgatási jogszabályok gyűjteménye. Szerk.: dr. Gallina Frigyes, dr. Janda Károly, dr. Sass Elemér, dr. Smialovszky Tibor, dr. ifj. Székely Miklós. Az előszót írta: dr. Blaha Sándor. Bp.,én.,Stádium,(Fővárosi Nyomnda Rt.-ny.), XXIV+2494 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. IV. rész. Hitel-, kereskedelmi és ipari törvények. Bp.,1900, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel.
Az 1946. évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1946, Athenaeum, XI+98 p. Átkötött félvászon-kötés, egy-két helyen ceruzás beírással, névbejegyzéssel, Magyar Belügyminiszter bebélyegzéssel.
Magyar Rendeletek Tára, 16 kötet (1868,1878,1879, 1880 II., 1881 I-II.. 1882 I-II, 1883 II., 1885 II., 1887 I., 1888 I-II.,1889 II., 1901, 1903 I-K), Budapest, 1884-1903, Magyar Királyi Belügyminisztérium. Kiadói félvászon. Intézményi bélyegzőkkel. Változó állapotban.
Dr. Babarczi-Schwartzer Ottó(szerk.): Közegészségügy II. kötet. Az orvos közreműködése az igazságszolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.)II. kötet: A közegészségügyi törvény I. részének XIII-XVI. fejezete és II. része. Az orvos közreműködése az igazság-szolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) Magyar Közigazgatási Törvények Grill-féle kiadása. Szerk.: Dr. Térfi Gyula. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két kissé foltos lapszéllel.
Vegyes jogi könyvtétel, büntetőjog témában, 7 db:
Nagy Lajos: Tanúbizonyítás a büntetőperben. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés.
Tanulmányok Dr. Földvári József professzor 80. születésnapja tiszteletére. Pécs, 2006, Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Kiadói kartonált papírkötés.
Bűnügyi mozaik. Tanulmányok Vida Mihály 70. születésnapja tiszteletére. Szerk.: Nagy Ferenc. A Pólay Elemér Alapítvány Könyvtára 11. Szeged, 2006, Pólay Elemér Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
Keresztmetszet. Tanulmányok fiatal büntetőjogászok tollából. Szerk.: Karsai Krisztina. A Pólay Elemér Alapítvány Könyvtára 7. Szeged, 2005, Pólay Elemér Alapítvány. Kiadói papírkötés.
Nagy Ferenc: A vegyes bűnösségű bűncselekmények egyes dogmatikai problémáiról. Acta Universitatis Szegediensis. Acta Juridica et Politica. Tomus LXVII. Fasc. 14. Szeged, 2005, Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Papírkötés.
Tóth Mihály: A magyar büntetőeljárás az Alkotmánybíróság és az európai emberi jogi ítélkezés tükrében. Bp.,2001, KJK-Kerszöv Jogi és Üzleti Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.
Bárd Károly-Gellér Balázs-Ligeti Katalin-Margitán Éva-Wiener A. Imre: Büntetőjog általános rész. Bp.,2001, KJK-Kerszöv Jogi és Üzleti Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.
Vegyes jogi könyvtétel, 2 db:
Szabó Imre: A jogelmélet alapjai. Bp.,1971, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Dr. Molnár József: Életkor és bűnözés. Doktori disszertáció. Bp., 1996. Kiadói papírkötés.
Vegyes jogi könyvtétel, 2 db:
Dr. Kádár Miklós-Dr. Kálmán György: A büntetőjog általános tanai. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés.
Dr. Békés Imre-Dr. Földvári József, Dr. Gáspár Gyula, Dr. Tokaji Géza: Magyar büntetőjog általános rész. Bp., 1980, BM Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.