https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Law

Number of items: 32

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. Pótkötet a második kiadáshoz I.  Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötésben, sérüléssel
15710.
 

Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. Pótkötet a második kiadáshoz I. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötésben, sérüléssel

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,75
EUR
,
4,14
USD
Number of bids:
0
Dr. Babarczi-Schwartzer Ottó(szerk.): Közegészségügy I-II. kötet. Az orvos közreműködése az igazságszolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) I. kötet.: A közegészségügyi törvény I. részének I-XII. fejezete. II. kötet: A közegészségügyi törvény I. részének XIII-XVI. fejezete és II. része. Az orvos közreműködése az igazság-szolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) Magyar Közigazgatási Törvények Grill-féle kiadása. Szerk.: Dr. Térfi Gyula. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
15711.
 

Dr. Babarczi-Schwartzer Ottó(szerk.): Közegészségügy I-II. kötet. Az orvos közreműködése az igazságszolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) I. kötet.: A közegészségügyi törvény I. részének I-XII. fejezete. II. kötet: A közegészségügyi törvény I. részének XIII-XVI. fejezete és II. része. Az orvos közreműködése az igazság-szolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) Magyar Közigazgatási Törvények Grill-féle kiadása. Szerk.: Dr. Térfi Gyula. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
13,13
EUR
,
14,48
USD
Number of bids:
0
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VI. kötet: 1927-1928. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval.   Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki.   Józsa Sándor Arany kalász Gyógyszertára. Kunhegyes bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert Arany kalász patika bélyegzőjével.   Ritka!
15712.
 

Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VI. kötet: 1927-1928. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. 'Józsa Sándor "Arany kalász" Gyógyszertára. Kunhegyes' bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert "Arany kalász" patika bélyegzőjével. Ritka!

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,38
EUR
,
10,34
USD
Number of bids:
0
Közigazgatási jogszabályok gyűjteménye. Szerk.: dr. Gallina Frigyes, dr. Janda Károly, dr. Sass Elemér, dr. Smialovszky Tibor, dr. ifj. Székely Miklós. Az előszót írta: dr. Blaha Sándor. Bp.,én.,Stádium,(Fővárosi Nyomnda Rt.-ny.), XXIV+2494 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15713.
 

Közigazgatási jogszabályok gyűjteménye. Szerk.: dr. Gallina Frigyes, dr. Janda Károly, dr. Sass Elemér, dr. Smialovszky Tibor, dr. ifj. Székely Miklós. Az előszót írta: dr. Blaha Sándor. Bp.,én.,Stádium,(Fővárosi Nyomnda Rt.-ny.), XXIV+2494 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
10,00
EUR
,
11,03
USD
Number of bids:
0
Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. IV. rész. Hitel-, kereskedelmi és ipari törvények. Bp.,1900, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel.
15714.
 

Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. IV. rész. Hitel-, kereskedelmi és ipari törvények. Bp.,1900, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
10,00
EUR
,
11,03
USD
Number of bids:
0
Az 1946. évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1946, Athenaeum, XI+98 p. Átkötött félvászon-kötés, egy-két helyen ceruzás beírással, névbejegyzéssel, Magyar Belügyminiszter bebélyegzéssel.
15715.
 

Az 1946. évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja: a M. Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1946, Athenaeum, XI+98 p. Átkötött félvászon-kötés, egy-két helyen ceruzás beírással, névbejegyzéssel, Magyar Belügyminiszter bebélyegzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,50
EUR
,
13,79
USD
Number of bids:
0
Magyar Rendeletek Tára, 16 kötet (1868,1878,1879, 1880 II., 1881 I-II.. 1882 I-II, 1883 II., 1885 II., 1887 I., 1888 I-II.,1889 II., 1901, 1903 I-K), Budapest, 1884-1903, Magyar Királyi Belügyminisztérium. Kiadói félvászon. Intézményi bélyegzőkkel. Változó állapotban.
15716.
 

Magyar Rendeletek Tára, 16 kötet (1868,1878,1879, 1880 II., 1881 I-II.. 1882 I-II, 1883 II., 1885 II., 1887 I., 1888 I-II.,1889 II., 1901, 1903 I-K), Budapest, 1884-1903, Magyar Királyi Belügyminisztérium. Kiadói félvászon. Intézményi bélyegzőkkel. Változó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
31,25
EUR
,
34,48
USD
Number of bids:
0
Dr. Babarczi-Schwartzer Ottó(szerk.): Közegészségügy II. kötet. Az orvos közreműködése az igazságszolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.)II. kötet: A közegészségügyi törvény I. részének XIII-XVI. fejezete és II. része. Az orvos közreműködése az igazság-szolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) Magyar Közigazgatási Törvények Grill-féle kiadása. Szerk.: Dr. Térfi Gyula. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két kissé foltos lapszéllel.
15717.
 

Dr. Babarczi-Schwartzer Ottó(szerk.): Közegészségügy II. kötet. Az orvos közreműködése az igazságszolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.)II. kötet: A közegészségügyi törvény I. részének XIII-XVI. fejezete és II. része. Az orvos közreműködése az igazság-szolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) Magyar Közigazgatási Törvények Grill-féle kiadása. Szerk.: Dr. Térfi Gyula. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két kissé foltos lapszéllel.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
8,13
EUR
,
8,97
USD
Number of bids:
0
Ottlik Károly 2 műve:  Protokoll.+Protokoll plusz. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Bp., 1994-1995, Protokoll 96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15718.
 

Ottlik Károly 2 műve: Protokoll.+Protokoll plusz. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Bp., 1994-1995, Protokoll '96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
8,13
EUR
,
8,97
USD
Number of bids:
1
Vegyes jogi könyvtétel, büntetőjog témában, 7 db:  Nagy Lajos: Tanúbizonyítás a büntetőperben. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés.   Tanulmányok Dr. Földvári József professzor 80. születésnapja tiszteletére. Pécs, 2006, Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Kiadói kartonált papírkötés.   Bűnügyi mozaik. Tanulmányok Vida Mihály 70. születésnapja tiszteletére. Szerk.: Nagy Ferenc. A Pólay Elemér Alapítvány Könyvtára 11. Szeged, 2006, Pólay Elemér Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.  Keresztmetszet. Tanulmányok fiatal büntetőjogászok tollából. Szerk.: Karsai Krisztina. A Pólay Elemér Alapítvány Könyvtára 7. Szeged, 2005, Pólay Elemér Alapítvány. Kiadói papírkötés.   Nagy Ferenc: A vegyes bűnösségű bűncselekmények egyes dogmatikai problémáiról. Acta Universitatis Szegediensis. Acta Juridica et Politica. Tomus LXVII. Fasc. 14. Szeged, 2005, Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Papírkötés.   Tóth Mihály: A magyar büntetőeljárás az Alkotmánybíróság és az európai emberi jogi ítélkezés tükrében. Bp.,2001, KJK-Kerszöv Jogi és Üzleti Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.   Bárd Károly-Gellér Balázs-Ligeti Katalin-Margitán Éva-Wiener A. Imre: Büntetőjog általános rész. Bp.,2001, KJK-Kerszöv Jogi és Üzleti Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.
15719.
 

Vegyes jogi könyvtétel, büntetőjog témában, 7 db: Nagy Lajos: Tanúbizonyítás a büntetőperben. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés. Tanulmányok Dr. Földvári József professzor 80. születésnapja tiszteletére. Pécs, 2006, Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Kiadói kartonált papírkötés. Bűnügyi mozaik. Tanulmányok Vida Mihály 70. születésnapja tiszteletére. Szerk.: Nagy Ferenc. A Pólay Elemér Alapítvány Könyvtára 11. Szeged, 2006, Pólay Elemér Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés. Keresztmetszet. Tanulmányok fiatal büntetőjogászok tollából. Szerk.: Karsai Krisztina. A Pólay Elemér Alapítvány Könyvtára 7. Szeged, 2005, Pólay Elemér Alapítvány. Kiadói papírkötés. Nagy Ferenc: A vegyes bűnösségű bűncselekmények egyes dogmatikai problémáiról. Acta Universitatis Szegediensis. Acta Juridica et Politica. Tomus LXVII. Fasc. 14. Szeged, 2005, Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Papírkötés. Tóth Mihály: A magyar büntetőeljárás az Alkotmánybíróság és az európai emberi jogi ítélkezés tükrében. Bp.,2001, KJK-Kerszöv Jogi és Üzleti Kiadó Kft. Kiadói papírkötés. Bárd Károly-Gellér Balázs-Ligeti Katalin-Margitán Éva-Wiener A. Imre: Büntetőjog általános rész. Bp.,2001, KJK-Kerszöv Jogi és Üzleti Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,50
EUR
,
13,79
USD
Number of bids:
0
Vegyes jogi könyvtétel, 2 db:  Szabó Imre: A jogelmélet alapjai. Bp.,1971, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Dr. Molnár József: Életkor és bűnözés. Doktori disszertáció. Bp., 1996. Kiadói papírkötés.
15720.
 

Vegyes jogi könyvtétel, 2 db: Szabó Imre: A jogelmélet alapjai. Bp.,1971, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Dr. Molnár József: Életkor és bűnözés. Doktori disszertáció. Bp., 1996. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,50
EUR
,
2,76
USD
Number of bids:
0
Vegyes jogi könyvtétel, 2 db:  Dr. Kádár Miklós-Dr. Kálmán György: A büntetőjog általános tanai. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés.  Dr. Békés Imre-Dr. Földvári József, Dr. Gáspár Gyula, Dr. Tokaji Géza: Magyar büntetőjog általános rész. Bp., 1980, BM Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15721.
 

Vegyes jogi könyvtétel, 2 db: Dr. Kádár Miklós-Dr. Kálmán György: A büntetőjog általános tanai. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés. Dr. Békés Imre-Dr. Földvári József, Dr. Gáspár Gyula, Dr. Tokaji Géza: Magyar büntetőjog általános rész. Bp., 1980, BM Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,50
EUR
,
2,76
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

358. Auction:
Payment deadline is 29 November

359. Auction:
From 26  November to 5 December
Payment deadline is 20 December
Viewing: From 2 to 5 December
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment