https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Law

Number of items: 32

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1830-1840 Törvény czikkelyek javallatai az urbéri tárgyban. Projecta articulorum in objecto urbariali. Nr. 43. hn., é.n, nyn., 1-10+I-XXIV+11+68 p. Papírkötésben., az első és az utolsó lapon kis szakadással, sérüléssel, tulajdonosi névbélyegzővel és névbejegyzéssel.
15698.
 

cca 1830-1840 Törvény czikkelyek javallatai az urbéri tárgyban. Projecta articulorum in objecto urbariali. Nr. 43. hn., é.n, nyn., 1-10+I-XXIV+11+68 p. Papírkötésben., az első és az utolsó lapon kis szakadással, sérüléssel, tulajdonosi névbélyegzővel és névbejegyzéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
10 000 HUF
32,26
EUR
,
36,50
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dr. Gajzágó László: A nemzetközi jog eredete, annak római és keresztény összefüggései. Különösebben a spanyol nemzetközi jogi iskola. Bp., 1942, Stephaneum, XI+433 p. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, 338-339. oldalak között laza fűzéssel.
15699.
 

Dr. Gajzágó László: A nemzetközi jog eredete, annak római és keresztény összefüggései. Különösebben a spanyol nemzetközi jogi iskola. Bp., 1942, Stephaneum, XI+433 p. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, 338-339. oldalak között laza fűzéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
10 000 HUF
32,26
EUR
,
36,50
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dr. Szondy Viktor-Jónás Endre: Diplomáciai lexikon. (A magyar törvények és rendeletek nemzetközi vonatkozásai, a nemzetközi jog, nemzetközi magánjog és nemzetközi büntetőjog általános elvei, külügyi igazgatás, Magyarország által kötött jogi és gazdasági vonatkozású nemzetközi szerződések, a külállamok szervezetére és gazdasági életére, valamint a külkereskedelmi forgalomban szerepet játszó terményekre és nyersanyagokra vonatkozó ismeretek.) Bp., 1947, Kulcsár Andor, 1048+4 p.+7 t.(4 színes.) Későbbi aranyozott gerincű átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
15700.
 

Dr. Szondy Viktor-Jónás Endre: Diplomáciai lexikon. (A magyar törvények és rendeletek nemzetközi vonatkozásai, a nemzetközi jog, nemzetközi magánjog és nemzetközi büntetőjog általános elvei, külügyi igazgatás, Magyarország által kötött jogi és gazdasági vonatkozású nemzetközi szerződések, a külállamok szervezetére és gazdasági életére, valamint a külkereskedelmi forgalomban szerepet játszó terményekre és nyersanyagokra vonatkozó ismeretek.) Bp., 1947, Kulcsár Andor, 1048+4 p.+7 t.(4 színes.) Későbbi aranyozott gerincű átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
10 000 HUF
32,26
EUR
,
36,50
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1945. évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja: Magyar belügyminisztérium. Bp.,1945,Athenaeum, XIII+73 p. Átkötött kissé kopott borítóval, félvászon-kötésben, Magyar Belügyminister bélyegzéssel, intézményi bélyegzővel, az első 8 lap kijár, a fűzés laza. Benne számos fontos intézkedéssel, közte a Népbíróságok létrehozásáról, az 1945. január 20.-án megkötött fegyverszüneti egyezményről., nagybirtokrendszer megszüntetéséről...stb.
15701.
 

1945. évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja: Magyar belügyminisztérium. Bp.,1945,Athenaeum, XIII+73 p. Átkötött kissé kopott borítóval, félvászon-kötésben, Magyar Belügyminister bélyegzéssel, intézményi bélyegzővel, az első 8 lap kijár, a fűzés laza. Benne számos fontos intézkedéssel, közte a Népbíróságok létrehozásáról, az 1945. január 20.-án megkötött fegyverszüneti egyezményről., nagybirtokrendszer megszüntetéséről...stb.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 800 HUF
15,48
EUR
,
17,52
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Budapest Székesfőváros közigazgatásáról szóló 1930. XVIII. és 1934. évi XII. törvények. Bp.,1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
15702.
 

Budapest Székesfőváros közigazgatásáról szóló 1930. XVIII. és 1934. évi XII. törvények. Bp.,1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
3,23
EUR
,
3,65
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Magyar magánjog mai érvényében. III. kötet: Kötelmi jog. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Szende Péter Pál. Bp., 1928, Grill Károly,IX+2+725 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
15703.
 

Magyar magánjog mai érvényében. III. kötet: Kötelmi jog. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Szende Péter Pál. Bp., 1928, Grill Károly,IX+2+725 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 600 HUF
5,16
EUR
,
5,84
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Maintenance! Our website will be temporarily down for maintenance from 20:00 o'clock on July 20, 2019. The downtime will take about 5 hours.

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment