Books: Judaica

Number of items: 13

Schück Mór emlékkönyv.. Kiad.: Karcagi Izraelita Hitközség ifjúsága. Karcag, 1941, Kertész József Könyvnyomdája. Kertész József nyomdász dedikációjával Goldmann Lipót kisújszállási hitközségi alelnök részére. Sérült papírkötésben, egyébként jó állapotban.
17320.

4 000 HUF
12,46
13,70
17321.

4 000 HUF
12,46
13,70
Gergely Anna: A székesfehérvári és fejér megyei zsidóság tragédiája. (1938-1944.) Raj Tamás előszavával. Bp.,2003,Vince. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. A szerző, Gergely Anna és Jávor Mátyás, a Székesfehérvári Zsidó Hitközség elnöke által a Debreceni Zsidó Hitközségnek dedikált, pecséttel, dátumozva.
17322.

5 000 HUF
15,58
17,12
17323.

16 000 HUF
49,84
54,79
17324.

2 600 HUF
8,10
8,90
5 db héber nyelvű könyv - Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben; Hazkára Emlékezések könyve; stb.
17325.

2 400 HUF
7,48
8,22
Kirekesztők. Antiszemita írások 1881-1992. Válogatta és a bevezető tanulmányt írta Karsai László. +Befogadók. Írások az antiszemitizmus ellen 1882-1993. Válogatta és a bevezető tanulmányt írta Karsai László. Bp., 1992-1993, Aura Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
17326.

1 200 HUF
3,74
4,11
17327.

1 000 HUF
3,12
3,42
17328.

4 600 HUF
14,33
15,75
Mózes öt könyve és haftárák. I-V. kötet. Héber szöveg, magyar fordítás és kommentár. Szerk.: Dr. Hertz J. H. Bp.,1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
17329.

4 800 HUF
14,95
16,44
A hagyomány gyöngyei: A Talmud könyvei. Az eredeti Talmud szöveg alapján Dr. Molnár Ernő. Bp.,1989, IKVA. Kiadói egészvászon-kötés. Az 1921-1923-as kiadás reprintje.
17330.

3 800 HUF
11,84
13,01
A talmud magyarul. Fordította: Luzsénszky Alfonz. Bp., é.n., Stádium. Kiadói kopott papírkötés
17331.

1 200 HUF
3,74
4,11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.