Books: Hunting

Number of items: 9

Bársony István 2 munkája (egybekötve):  Magyar természeti és vadászati képek. Neogrády Antal képeivel; Hozzákötve: Erdőn-mezőn. Természeti és vadászati képek. Kiváló magyar művészek eredeti rajzaival. Negyedik kiadás. Bp.,[1926-1922],Athenaeum,218+2 p. 22 t. (lapszámozáson belül.) ; 276 p.+ 8 t. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.
17157.

6 000 HUF
2 db vadászkönyv Vadászati alapismeretek. Bp., 1978. Mezőgazdasági + Eördögh Tibor: Vadászok nyelvén. Bp., 1976: Mezőgazdasági
17158.

3 000 HUF
17159.

2 800 HUF
7,57
8,24
3 db vadászkönyv: Széchenyi Zsigmond: Szarvasok nyomában. Dékán István: Kalandozás a vadászat történetében. Gyimesi György: Megzabolázott szenvedély.
17160.

1 800 HUF
17161.

1 200 HUF
Nadler Herbert: Cserkészeten és lesen Nagymagyarországon. Bp., 1990, Népszava. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben. Reprint.
17162.

1 000 HUF
6db Széchenyi Zsigmond vadászkönyv: Nahar. Indiai útinapló, Ünnepnapok, Denaturált Afrika, Afrikai tábortüzek. Alaszkában vadásztam, Csui. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban
17163.

3 000 HUF
Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp.,1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben
17164.

800 HUF
17165.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF