Books: History

Number of items: 139

15730.

12 000 HUF
37,38
41,10
Kunfy Adolf: Itáliában a magyar légiónál. Bp., 1910, Budapesti Hírlap-ny., 89+2 p.+18 t.(Fekete-fehér fotók.) Kiadói papírkötés, a borító kissé elvált a gerinctől, a borítón apró szakadásokkal.
15731.

3 600 HUF
11,21
12,33
15732.

5 000 HUF
15,58
17,12
Benedek Elek: A magyar nép múltja és jelene I. kötet. A szolgaságtól a szabadságig. Bp., 1898, Atheaneum. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincél sérült, kopott, külsején firkálással.
15733.

6 000 HUF
18,69
20,55
15734.

4 800 HUF
14,95
16,44
1957 Budapest népmozgalma az 1956-évben. Benne a forradalom miatt illegálisan külföldre távozottak számával is. Bp., 1957. KSH
15735.

5 000 HUF
15,58
17,12
Kossuth Emlékalbum. Kossuth Lajos halála, temetése és mauzóleumának felavatása. Szerk.: Dr. Kovács Dénes. A Budapest ajándéka előfizetőinek. Bp., 1910, Wodianer F. és Fiai, 231 p.+6 t. Fekete-fehér képekkel, fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, a gerinc sérült, javított, az első tábla hátán firkával, a kihajtható táblán szakadással.
15736.

Kossuth Emlékalbum. Kossuth Lajos halála, temetése és mauzóleumának felavatása. Szerk.: Dr. Kovács Dénes. 'A Budapest ajándéka előfizetőinek." Bp., 1910, Wodianer F. és Fiai, 231 p.+6 t. Fekete-fehér képekkel, fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, a gerinc sérült, javított, az első tábla hátán firkával, a kihajtható táblán szakadással.

4 800 HUF
14,95
16,44
15737.

3 000 HUF
9,35
10,27
15738.

3 000 HUF
9,35
10,27
Horváth Péter: Értekezés a kúnoknak és jászoknak eretekrül azoknak régi és mostani állapotjokrúl. Kisérő tanulmánnyal. Bp.,1994, A Jászságért Alapítvány. Reprint kiadás. Egészvászon kötésben. Számozott, 0047. számú példány.
15739.

Horváth Péter: Értekezés a kúnoknak és jászoknak eretekrül azoknak régi és mostani állapotjokrúl. Kisérő tanulmánnyal. Bp.,1994, "A Jászságért" Alapítvány. Reprint kiadás. Egészvászon kötésben. Számozott, 0047. számú példány.

2 400 HUF
7,48
8,22
15740.

12 000 HUF
37,38
41,10
15741.

30 000 HUF
93,46
102,74

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.