Glass-objects

Number of items: 60

Bene Csilla (?-?): Láng. Festett üveg, jelzett, fa keretben, sérült, 80x80x80 cm.
11221.

4 000 HUF
11,59
13,70
cca 1970 Lalique Tete de Lion kristály dohányzó szett ( 5db), formába öntött, maratott, egyiken apró csorbával, jelzett, d:14,5 cm, m:9-11,5 cm
11222.

cca 1970 Lalique 'Tete de Lion' kristály dohányzó szett ( 5db), formába öntött, maratott, egyiken apró csorbával, jelzett, d:14,5 cm, m:9-11,5 cm

34 000 HUF
98,55
116,44
Venini Murano jelzéssel: Fújt díszváza, csavar szálas díszítéssel, több rétegű, karcolásokkal csorba nélkül, m: 24 cm
11223.

18 000 HUF
52,17
61,64
Swarovski tavirózsás gyertyatartó, csiszolt, csorba és karcolás nélkül, jelzett, d: 12 cm, m:6 cm
11224.

9 000 HUF
26,09
30,82
Barovier jelzésű kancsó, apró karolásokkal, többrétegű, csorba nélkül, m:20 cm
11225.

17 000 HUF
49,28
58,22
Jelzett (Cristal de France) fújt kínáló tál, alján nagyon apró csorbákkal, anyagában színezett, h: 61 cm, m:13 cm
11226.

12 000 HUF
34,78
41,10
Muranoi fújt díszváza, több rétegű, jelzés nélkül, csorba nélkül, m: 31 cm
11227.

7 500 HUF
21,74
25,68
Gallé stílusú savmaratott asztali lámpa, burával, jelzés nélkül, hibátlan, m:29 cm
11228.

28 000 HUF
81,16
95,89
Moser jelzéssel váza, lapra csiszolt, apró karcolásokkal, m: 26 cm
11229.

26 000 HUF
75,36
89,04
cca 1800 fújt díszkehely, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm
11230.

5 500 HUF
15,94
18,84
cca 1800 fújt két füles díszváza, tejüveg, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14,5 cm
11231.

11 000 HUF
31,88
37,67
cca 1800 fújt tejüveg tintatartó, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 5,5 cm
11232.

6 000 HUF
17,39
20,55
25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.