Art-ceramics

Number of items: 31

Medgyessy Ferenc (1881-1958): Kőrösi Csoma Sándor. Terrakotta, jelzett, 34×27 cm
11086.

40 000 HUF
115,94
136,99
11087.

28 000 HUF
81,16
95,89
cca 1900 Schütz Cilli díszkancsó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, a talpán lepattanásokkal, m: 41,5 cm
11088.

12 000 HUF
34,78
41,10
10
Jelzett szecessziós váza pár és kaspó (hajszál repedéssel), kézzel festett mázas majolika, m:31 cm (2×), 35×19 cm
11089.

34 000 HUF
98,55
116,44
Gorka Iparművészeti Vállalat. Lábas kínáló tál. Kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:32 cm
11090.

3 000 HUF
8,70
10,27
XIX. sz.: Jelzés nélkül. Keleti szent ember. Porcelánfajansz. Mázas. 27 cm / Oriental priest. Fayance 27 cm.
11091.

36 000 HUF
104,35
123,29
XIX. sz. első fele: MS jelzéssel ónfedeles céh kancsó. Festett, mázas kerámia, lepattanással, / Guild jar. Ceramic with tin lid. 27 cm
11092.

70 000 HUF
202,90
239,73
Mázas kerámia óra új állapotban, dobozában, elemmel d: 24 cm
11093.

1 600 HUF
4,64
5,48
Goebel/Hummel falikép, kisfiú méhecskével, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopásokkal, d: 14,5 cm
11094.

20 000 HUF
57,97
68,49
Jelzett retró kis váza, mázas festett kerámia, apró kopásnyomokkal, m:10,5 cm
11095.

800 HUF
2,32
2,74
Jelzett német retró két ágú váza, mázas festett kerámia, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
11096.

1 200 HUF
3,48
4,11
Spániel, mázas festett kerámia, jelzés nélkül, máz hibával,m:13 cm
11097.

1 000 HUF
2,90
3,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.