Art-ceramics

Number of items: 31

Medgyessy Ferenc (1881-1958): Kőrösi Csoma Sándor. Terrakotta, jelzett, 34×27 cm
11086.

40 000 HUF
108,11
117,65
11087.

28 000 HUF
75,68
82,35
cca 1900 Schütz Cilli díszkancsó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, a talpán lepattanásokkal, m: 41,5 cm
11088.

12 000 HUF
32,43
35,29
10
Jelzett szecessziós váza pár és kaspó (hajszál repedéssel), kézzel festett mázas majolika, m:31 cm (2×), 35×19 cm
11089.

34 000 HUF
91,89
100,00
Gorka Iparművészeti Vállalat. Lábas kínáló tál. Kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:32 cm
11090.

3 000 HUF
XIX. sz.: Jelzés nélkül. Keleti szent ember. Porcelánfajansz. Mázas. 27 cm / Oriental priest. Fayance 27 cm.
11091.

36 000 HUF
97,30
105,88
XIX. sz. első fele: MS jelzéssel ónfedeles céh kancsó. Festett, mázas kerámia, lepattanással, / Guild jar. Ceramic with tin lid. 27 cm
11092.

70 000 HUF
189,19
205,88
Mázas kerámia óra új állapotban, dobozában, elemmel d: 24 cm
11093.

1 600 HUF
Goebel/Hummel falikép, kisfiú méhecskével, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopásokkal, d: 14,5 cm
11094.

20 000 HUF
54,05
58,82
Jelzett retró kis váza, mázas festett kerámia, apró kopásnyomokkal, m:10,5 cm
11095.

800 HUF
Jelzett német retró két ágú váza, mázas festett kerámia, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
11096.

1 200 HUF
Spániel, mázas festett kerámia, jelzés nélkül, máz hibával,m:13 cm
11097.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF