Number of items: 244

Franz Abony (?-?): Tájkép fával, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 22,5×17,5 cm
10000.

2 000 HUF
6,01
7,02
Aknay jelzéssel: Arc. Olaj, vászon, 40×30 cm
10001.

5 000 HUF
15,02
17,54
Andruskó jelzéssel: Balaton parti nádas. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×39 cm
10002.

7 000 HUF
21,02
24,56
Antal Irén (1903-1999): Galyatető, akvarell, papír, jelzett, 33×50 cm
10003.

8 000 HUF
24,02
28,07
Antal Irén (1903-1999): Síelők, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 32,5×44 cm
10004.

3 000 HUF
9,01
10,53
Balog Marianna (1967-): Az X. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm
10005.

48 000 HUF
144,14
168,42
10006.

36 000 HUF
108,11
126,32
Barcsay Jenő (1900-1988): Falak, szitanyomat, papír, jelzett, 10×15 cm
10007.

4 000 HUF
12,01
14,04
Basch jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, kis szakadásokkal, 27×35 cm
10008.

5 000 HUF
15,02
17,54
Basilides jelzéssel: Készül a gulyás. Tus, papír, keretben, 48×69 cm
10009.

9 000 HUF
27,03
31,58
Batthány jelzéssel: Kerti teázgatás. Akvarell, papír (kis szakadásokkal), üvegezett keretben, 30×22 cm
10010.

4 000 HUF
12,01
14,04
Bán jelzéssel: Ülő akt. Olaj, vászon, 75×55 cm
10011.

12 000 HUF
36,04
42,11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.