Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 16

Amerikai Egyesült Államok 1979. Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1979 Béke érem Br érem, peremén jelzett (38,5mm) T:1 (eredetileg PP) USA 1979. Official United Nations Commemorative Medal - 1979 Peace Medal Br commemorative medallion, hallmarked on edge (38,5mm) C:UNC (originally PP)
31042.

1 200 HUF
3,87
Ausztria ~1910. Alpesi Kutyabarátok Egyesülete - Graz aranyozott fém emlékérem (40mm) T:2,2- átfúrva,ph. Austria ~1910. Alpenlandischer Verein der Hundefreunde Sitz in Graz gold plated metal commemorative medal (40mm) C:XF,VF hole,edge error
31043.

1 400 HUF
4,52
5,11
Ausztria 1988. II. János Pál Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (73x164mm) T:1 Austria 1988. Papst Johannes Paulus II in Österreich - Ja zum glauben ja zum leben Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (73x164mm) C:UNC
31044.

Ausztria 1988. "II. János Pál Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre" Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (73x164mm) T:1 Austria 1988. "Papst Johannes Paulus II in Österreich - Ja zum glauben ja zum leben" Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (73x164mm) C:UNC

1 200 HUF
3,87
Csehszlovákia 1935. Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja Br emlékérem. Szign.: O. Spaniel (50mm) T:2 Czechoslovakia 1935. 85th Anniversary - Birth of Tomas G. Masaryk Br commemorative medallion. Sign.: O. Spaniel (50mm) C:XF
31045.

Csehszlovákia 1935. "Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja" Br emlékérem. Szign.: O. Spaniel (50mm) T:2 Czechoslovakia 1935. "85th Anniversary - Birth of Tomas G. Masaryk" Br commemorative medallion. Sign.: O. Spaniel (50mm) C:XF

2 000 HUF
6,45
7,30
ENSZ 1981. 6db klf Ag emlékérem, megcímzett érmés borítékon elsőnapi bélyegzős bélyeggel, eredeti gyűjtői albumban (0.925/38,5mm) T:PP United Nations 1981. 6pcs of diff Ag commemorative medals in envelope with first day issue stamp and certificate, in original collectors album (0.925/38,5mm) C:PP
31046.

12 000 HUF
38,71
43,80
Finnország 1972. Väinö Linna peremén jelzett Ag emlékérem (54,4g/0.999/45mm) T:2 Finland 1972. Väinö Linna hallmarked on edge commemorative medal (54,4g/0.999/45mm) C:XF
31047.

Finnország 1972. "Väinö Linna" peremén jelzett Ag emlékérem (54,4g/0.999/45mm) T:2 Finland 1972. "Väinö Linna" hallmarked on edge commemorative medal (54,4g/0.999/45mm) C:XF

5 500 HUF
17,74
20,07

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.