15005.
349. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Pécs-baranyai ismertető 1934. Szerk.: Kalotai László. Pécs,(1933), Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda, 2+442 p.+ 3 t.(Kétoldalas fekete-fehér fotók.)+371+5 p. A második részben: Baranya vármegye közigazgatási beosztása. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott gerinccel és borítóval, hiányzó címlappal, a szerkesztői előszó előtt javított kötéssel, az egyik lap szakadt, javított (15/16.)