Books: Travelling, Local History

Number of items: 168

15000.

20 000 HUF
64,52
72,99
A Szent Jakabról czímzett régi temető-kápolna Sopronban. Sopron, 1887, Litfass Károly. Gazdagon díszített, kicsit foltos vászonkötésben.
15001.

10 000 HUF
32,26
36,50
Deér József (szerk.): Erdély. szerk. Bp., 1940, Magyar Történelmi Társulat, 283 p.+4 db térképmelléklettel. Sok fekete-fehér fotóval illusztrált kiadvány. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.
15002.

10 000 HUF
32,26
36,50
Tanulmány a szomszédos községeknek Budapesthez való kapcsolásáról, 1 térképpel és 38 táblázattal, Bp., 1908. kiadja Budapest Székesfőváros Házinyomdája
15003.

6 000 HUF
19,35
21,90
Szeghalmy Gyula: Dunántúli vármegyék. Az előszót írt József Főherceg. A II. részben Baranya vármegye községeinek leírásával, valamint személyi adattárral. Bp., 1938, A Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala, 672+219 p.+LX+3 t. Egészoldalas fekete-fehér és 3 színes fotóval illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, javított gerinccel és kötéssel.
15004.

4 800 HUF
15,48
17,52
Pécs-baranyai ismertető 1934. Szerk.: Kalotai László. Pécs,(1933), Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda, 2+442 p.+ 3 t.(Kétoldalas fekete-fehér fotók.)+371+5 p. A második részben: Baranya vármegye közigazgatási beosztása. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott gerinccel és borítóval, hiányzó címlappal, a szerkesztői előszó előtt javított kötéssel, az egyik lap szakadt, javított (15/16.)
15005.

3 000 HUF
9,68
10,95

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.