Books: Technics

Number of items: 53

17035.

800 HUF
2 db Trabantos könyv: Eberhard Preusch: Így gondozd a Trabantodat. Berlin 1971. Táncsics Könyvkiadó. + Meissner: Wie helfe ich mir selbst. Berlin, 1974. VEB Verlag.
17036.

1 000 HUF
Oliver, Vincent: Digitális fotóiskola haladóknak. Bp., 2005, Geographia Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
17037.

2 000 HUF
A repülés képekben bemutatva (Szemléltető képes szótár) Bp., 1993. Lux. Kiadói kartonált papírkötés.
17038.

800 HUF
Vegyes fotós témájú könyvtétel, 3 db:  Chochol Károly-Dr. Sevcsik Jenő: Fotótrükkök, felvételi fogások.; Roger Rössing: Fényképezés színesre.; Dr. Sevcsik Jenő - Hefelle József: Fényképészet.; Bp. 1971-1980, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötésben.
17039.

1 200 HUF
Günter Miel: Elektroantrieb von Modellen. Berlin, 1980. VEB:
17040.

1 000 HUF
Férfi- és fiúruhák szerkesztése és szabása. Szerk.: Dr. Bugár János. Bp.,1973, Műszaki, 488 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban volt könyvtári példány.
17041.

2 600 HUF
7,03
7,65
Szabó Béla: Faipari és faműves szakismeret. A Kézműves és Szolgáltató Szakiskola jegyzete. Bp.,1998, Pályakezdő Fiatalok Esély Alapítvány. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
17042.

1 800 HUF
17043.

2 000 HUF
17044.

800 HUF
17045.

2 600 HUF
7,03
7,65
17046.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF