Books: Technics Number of items: 53
1960016
17035
349
Books: Technics
Other collectibles
Nyomdaipari fototechnika a könnyűipari technikusok számára. Bp., 1961, Műszaki. Vászonkötésben, jó állapotban.
1982326
17036
349
Books: Technics
Other collectibles
2 db Trabantos könyv: Eberhard Preusch: Így gondozd a Trabantodat. Berlin 1971. Táncsics Könyvkiadó. + Meissner: Wie helfe ich mir selbst. Berlin, 1974. VEB Verlag.
1 000 HUF
1980977
17037
349
Books: Technics
Other collectibles
Oliver, Vincent: Digitális fotóiskola haladóknak. Bp., 2005, Geographia Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
1982100
17038
349
Books: Technics
Other collectibles
A repülés képekben bemutatva (Szemléltető képes szótár) Bp., 1993. Lux. Kiadói kartonált papírkötés. 1981676
17039
349
Books: Technics
Other collectibles
Vegyes fotós témájú könyvtétel, 3 db:
Chochol Károly-Dr. Sevcsik Jenő: Fotótrükkök, felvételi fogások.;
Roger Rössing: Fényképezés színesre.;
Dr. Sevcsik Jenő - Hefelle József: Fényképészet.;
Bp. 1971-1980, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötésben.
1 200 HUF
1982328
17040
349
Books: Technics
Other collectibles
Günter Miel: Elektroantrieb von Modellen. Berlin, 1980. VEB:
1 000 HUF
1968826
17041
349
Books: Technics
Other collectibles
Férfi- és fiúruhák szerkesztése és szabása. Szerk.: Dr. Bugár János. Bp.,1973, Műszaki, 488 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban volt könyvtári példány.
2 600 HUF
1909321
17042
349
Books: Technics
Other collectibles
Szabó Béla: Faipari és faműves szakismeret. A Kézműves és Szolgáltató Szakiskola jegyzete. Bp.,1998, Pályakezdő Fiatalok Esély Alapítvány. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
1 800 HUF
1970298
17043
349
Books: Technics
Other collectibles
2 000 HUF
1970273
17044
349
Books: Technics
Other collectibles
1955445
17045
349
Books: Technics
Other collectibles
2 600 HUF
1903835
17046
349
Books: Technics
Other collectibles
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035