Books: Technics

Number of items: 53

17023.

800 HUF
17024.

800 HUF
17025.

1 800 HUF
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Kovácsházy Ernő: A jáművek gépészeti berendezései. Bp.,1968, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 263 példányban.+  Haág Dezső: Kenő-, és hajtóanyagok és vizsgálatuk. Bp., 1964, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.  Megjelent 228 példányban.+  Martinovich István-Mihály István: Nagyfeszültségű villamos berendezések a gépészeti és vontatási szak (erősárami villamos tagozat) hallgató részére. MÁV Tisztképző Intézet. Bp., 1978, KÖZDOK. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 550 példányban.
17026.

1 600 HUF
17027.

2 000 HUF
Czagány Ferenc-Czagány Lajos: Épületasztalos szerkezettan. II. kötet. Faipari sorozat. Bp.,1951, Népszava. Kiadói papírkötés, a borító hátoldalán tollas firkával.
17028.

800 HUF
Weiner Emil: Autó-kézikönyv. Az autó szerkezete, kezelése és vezetése. Bp.,1929, Műszaki KÖnyvkiadó és Sokszorosító Intézet,(Otthon-ny.), 613+3 p. Szövegközti ábrákkal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Javított gerincű félvászon-kötés, javított kötéssel, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
17029.

2 800 HUF
7,57
8,24
Gyalogátkelőhelyek mesterséges világítása. Bp., 1976, Állami Energetikai és Energiabiztonságtechnikai Felügyelet, 85 p. Szövegközti színes fotókkal. Félvászon-kötésben.
17030.

1 000 HUF
17031.

1 000 HUF
17032.

1 400 HUF
Fotó- és filmsorozat tétel, összesen 11 db (fotósorozat 6 db, filmsorozat 5 db):   Raffay Anna-Papp János: Fény-árnyék a keskenyfilmben.; Raffay Anna: Filmezés utazás közben.; Raffay Anna: A keskenyfilm vágása.; Dr. Holló Dénes: Amatőrfilmes kellék ábécé.; Dr. Holló Dénes: A filmvetítés örömei.;Viski László: Diakészítés.; Járai Rudolf: Korszerű nagyítástechnika.; Kun Miklós: A színes fényképezés ábécéje.; Kun Miklós: Tanuló fotóamatőrök könyve.; Morvay György: A filmkép-technika alapjai.; Szemerédy Zoltán: Negatívtechnika amatőröknek.   Bp.,1969-1977, Műszaki. Kiadói papírkötésben, változó állapotban.
17033.

1 400 HUF
Csabai Dániel: Magnósok évkönyve 1982, 1986. Bp., 1982, 1986, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
17034.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF