Books: Technics

Number of items: 53

Mihály Dénes: Az automobil, teherautó, motorkerékpár szerkezete, kezelése, vezetése, gyakorlati tanácsok, hatósági rendeletek, soffőrvizsgálat stb. Bp.,(1927),Athenaeum, 368 p.+V t.(IV a, IV b.). Ötödik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy táblán szakadással.
17011.

3 000 HUF
9,35
10,27
17012.

2 000 HUF
6,23
6,85
17013.

1 000 HUF
3,12
3,42
Marjai Imre: Hajómodellezés. Bp., 1980, Műszaki. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17014.

2 000 HUF
6,23
6,85
4 db repülőgépekkel kapcsolatos könyv: Repülőgépek villamosgépei és berendezései, Repülőgép hajtómű szerkezettan II - III., Repülőgép sárkeányszerkezet és rendszer ismeret III.
17015.

1 000 HUF
3,12
3,42
17016.

1 400 HUF
4,36
4,79
17017.

1 400 HUF
4,36
4,79
17018.

1 400 HUF
4,36
4,79
L. Brunner - Pfeiffer-Belli: Armbanduhren. Battenberger Antiquitäten-Kataloge. Augsburg, 2004, Battenberg Verlag. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban / hardback, good condition
17019.

1 200 HUF
3,74
4,11
Vályi Ödön: Órás szakmai ismeretek. Bp., 1960, Műszaki. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
17020.

2 000 HUF
6,23
6,85
Podvizhnoy sostav i tyagovoye hozyaystvo zheleznih dorog. Szerk.: Tretyakov, A. P. Moszkva, 1971, Transport. Foltos vászonkötésben.
17021.

Podvizhnoy sostav i tyagovoye hozyaystvo zheleznih dorog. Szerk.: Tret'yakov, A. P. Moszkva, 1971, Transport. Foltos vászonkötésben.

800 HUF
2,49
2,74
Képes diáklexikon. Technika. Bp.,1989, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
17022.

800 HUF
2,49
2,74

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.