Books: Tales

Number of items: 54

Hamupipőke. V. Kubasta illusztrációival. Térbeli mesekönyv. Prága, 1961, Artia. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel, az egyik táblán sérüléssel, hiánnyal.
17200.

3 000 HUF
9,32
10,20
17201.

5 000 HUF
15,53
17,01
17202.

2 800 HUF
8,70
9,52
Tutsek Anna: Cilike megyasszony lesz. Mühlbeck Károly rajzaival. Budapest, Uj idők Irodalmi Intézet Rt., (Singer és Wolfner). é.n.Színes, illusztrált, kiadói, karton kötésben Szép állapotban.
17203.

3 000 HUF
9,32
10,20
17204.

3 000 HUF
9,32
10,20
2 db mesekönyv: Grimm legszebb meséi (Bp., 1960, Móra); A réti varázsló (Bp., 1957, Móra). Papír- ill. kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17205.

1 200 HUF
3,73
4,08

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

355. Auction:
Payment deadline is 18 October

356. Auction:
From 8 to 17 October
Payment deadline is 1 November
Viewing: From 14 to 17 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.