Books: Social sciences

Number of items: 47

16964.

12 000 HUF
38,71
43,80
Sándor Pál: Filozófiai lexikon. Bp.,é.n. (1941), Faust, 320 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.   Dr. Ürögdi György (1904-1987) történész magánkönyvtári bélyegzőivel a címlapon.
16965.

2 000 HUF
6,45
7,30
Harmat Pál: Freud, Ferenczi, és a magyarországi pszichoanalízis. A budapesti mélylélektani iskola története. 1908-1993. Bp., 1994, Bethlen Gábor Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
16966.

2 200 HUF
7,10
8,03
Abkarovits Endre: Táncházi portrék. Bp.,2002, Hagyományok Háza. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. A szerző, Abkarovits Endre által dedikált.
16967.

2 600 HUF
8,39
9,49
Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötésben, papír védőborítóval, sérült karton védőtokban, jó állapotban.
16968.

1 000 HUF
3,23
3,65
Viski Károly: Hungarian Dances. London - Bp., 1937, Marshall - Vajna. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
16969.

2 000 HUF
6,45
7,30

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.