5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Graveson, Ignace Hyacinthe Amat de: Historia ecclesiastica Novi Testamenti ... distributa in tomos novem. 1-5. köt. Augsburg - Würzburg, 1756, Ignaz Adam & Franz Anton Veith. Az 5. kötet hiányos. Részben elváló, kopott, sérült bőrkötésben.