Books: Religion

Number of items: 57

Missale Romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini restitutum S. Pii V. Pontificis maximi jussu editum Clementis VIII. et Urbani VIII. auctoritate recognitum.  Velence, 1724. Ex Typographia Balleoniana. Korabeli, megviselt egészbőr kötésben, Néhány lapon szakadások, kisebb hiányok.
17128.

12 000 HUF
37,38
41,10
17129.

5 000 HUF
15,58
17,12
Missale Romanum ex decreto Sacrosancti Concilii Tridentini restitutum S. Pii V. pontificis maximi jussu editum Clementis VIII. et Urbani VIII. et Leonis XIII. auctoritate recognitum et a SS. D. N. Pio PP. X. reformatum. Ratsibonae-Romae-Neo Eboraci-Cincinnati, 1913, Friderici Pustet. Latin nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopásnyomokkal.
17130.

5 000 HUF
15,58
17,12
Segneri, Paolo: Institutio parochi dum assertiones ex universa tehologia in alma ac celeberrima archiepiscopali Societatis Jesu Universitate Tyrnaviensi ... publice propugnaret. Nagyszombat, 1749, typis academicis Societatis Jesu. Kopott, kissé laza kartonált papírkötésben.
17131.

3 000 HUF
9,35
10,27
[Pejacsevich Ferenc Xavér:] Controversiae ecclesiae orientalis et occidentalis. Graz, 1752, typis haeredum Widmanstadii. Sérült, részben elváló bőrkötésben, tulajdonosi bejegyzésekkel.
17132.

3 000 HUF
9,35
10,27
Glatz Jakab: Buzgóság könyve mivelt családok számára. Ágostai hitvallásu bécsi consist tanácsnok után. Pest, 1843, Emich Gusztáv, 1 t.(acélmetszet  címkép)+VI+400 p. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.
17133.

5 000 HUF
15,58
17,12
17134.

10 000 HUF
31,15
34,25
17135.

19 000 HUF
59,19
65,07
A Pannonhalmi Hóráskönyv. A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Bp., 1982, Európa - Helikon. Kiadói aranyozott egészbársony-kötés, kísérőtanulmánnyal, kiadói papírtokban, jó állapotban.
17136.

2 600 HUF
8,10
8,90
Alexandre, Noël: Expositio litteralis et moralis sancti evangelii Jesu Christi secundum Marcum, Joannem et Lucam evangelistas. 2. köt. Párizs, 1769, Thomas Bettinelli. Kicsit sérült bőrkötésben.
17137.

2 000 HUF
6,23
6,85
Dr. Balanyi György-Bíró Imre-Dr. Bíró Vencel-Dr. Tomek Vince: A magyar piarista rendtartomány története. Bp.,1943, Magyar Kegyes Tanítórend,(Stephaneum-ny.), 373+2 p.+1 kihajtható térképpel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17138.

2 400 HUF
7,48
8,22
Liguori Sz. Alfonz: Az üdvösség útja. Fordította: Varga Mihály. Cegléd, 1896, Sebők Béla. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, egy-két helyen halvány ceruzás bejelöléssel.
17139.

2 000 HUF
6,23
6,85

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.