Books: Railways, locomotives

Number of items: 42

Horn, Alfred-Dr. Kubinszky, Mihály: K.u.K. Eisenbahn Bilderalbum. Die Eisenbahnbilder erzählen Geschichte. Wien, 1992, Bohmann Verlag. Német nyelven. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Ritka!
17064.

12 000 HUF
37,38
41,10
Horn, Alfred-Dr. Kubinszky, Mihály: K.u.K. Eisenbahn Bilderalbum 2. Eisenbahnbilder erzählen Geschichte. Wien, 1993, Bohmann Verlag. Német nyelven. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Ritka!
17065.

12 000 HUF
37,38
41,10
Mezei István-Miklós Gyula: Útmutató az M41 2300-as dízelmozdonyok menetszolgálatához. (2303 példányszámtól.) Bp., 2006, MÁV Zrt., 100 p.+1 t. kihajtható ábrával. Kiadói spirál-kötés, a kötésen kis sérüléssel, jó állapotban.
17066.

5 000 HUF
15,58
17,12
Bencsik László-Márton Ferenc: Az M41 sorozatú dízelmozdony szerkezete, működése és kezelése. Szerk.: Mezei István. Bp.,1997, MÁV Rt., 135 p. +1 kihajtható ábra. Kiadó nylon-kötés, jó állapotban.
17067.

5 000 HUF
15,58
17,12
Mezei István: M62 300-as dízelmozdony szerkezete és működése. (305 pályaszámtól.) Bp., 2007, MÁV Zrt., 106 p.+1 kihajtható ábrával. Kiadói spirál-kötés, jó állapotban.
17068.

3 000 HUF
9,35
10,27
Mezei István-Varga András: Útmutató az M62 300-as dízelmozdonyok menetszolgálatához. (305 pályaszámtól.) Szerk.: Mezei István. Bp., 2007, MÁV Zrt., 112 p.+1 kihajtható ábrával. Kiadói spirál-kötés, jó állapotban.
17069.

3 000 HUF
9,35
10,27
Útmutató az M47 1200 és M47 1300-as dízelmozdonyok karbantartásához. Szerk.: Mezei István. Bp., 2005, MÁV Zrt.,104 p. Kiadói spirál-kötés, jó állapotban.
17070.

3 000 HUF
9,35
10,27
M47, 1200 és az M47, 1300-as dízelmozdonyok műszaki leírása. Szerk.: Mezei István. Bp., 2004, MÁV Zrt., 120 p. Kiadói spirál-kötés, jó állapotban.
17071.

3 000 HUF
9,35
10,27
Dr. Karl Sachs: Elektrische Triebfahrzeuge. I. Bände. h.n., 1953, Schweizerischen Elektrotechnischen Verein, XV+700 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.+Josef Hons: Dejiny Dopravy na Uzemi CSSR. Bratislava,1975,Alfa. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopottas papírborítóban.
17072.

6 000 HUF
18,69
20,55
17073.

3 600 HUF
11,21
12,33
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Előhegyi István: Aszinkron vontatómotors villamosmozdonyok. Bp.-Sopron, 2002, MÁV Rt.-GYSEV Rt. Kiadói kartonált papírkötés. Ritka!  Vasúti kocsik szerkezete és berendezései. Szerk.: Mezei István. MÁV Rt. Szakjegyzet. Bp.,é.n.,KÖZDOK. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, kijáró lapokkal.   Friedrich Lorenz: A gépek hősei. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., 1941, Dante. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
17074.

4 200 HUF
13,08
14,38
Márton Ferenc: Útmutató a dízel vontatójárművek menetszolgálatához. (Tolatómozdonyok.) Szerk.: Mezei István. Bp., 2000, MÁV Zrt.,132 p. + 1 kihajtható ábra. Kiadói spirál-kötés, jó állapotban.
17075.

3 000 HUF
9,35
10,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.