Books: Railways, locomotives

Number of items: 42

Horn, Alfred-Dr. Kubinszky, Mihály: K.u.K. Eisenbahn Bilderalbum. Die Eisenbahnbilder erzählen Geschichte. Wien, 1992, Bohmann Verlag. Német nyelven. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Ritka!
17064.

12 000 HUF
38,71
43,80
Horn, Alfred-Dr. Kubinszky, Mihály: K.u.K. Eisenbahn Bilderalbum 2. Eisenbahnbilder erzählen Geschichte. Wien, 1993, Bohmann Verlag. Német nyelven. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Ritka!
17065.

12 000 HUF
38,71
43,80
Mezei István-Miklós Gyula: Útmutató az M41 2300-as dízelmozdonyok menetszolgálatához. (2303 példányszámtól.) Bp., 2006, MÁV Zrt., 100 p.+1 t. kihajtható ábrával. Kiadói spirál-kötés, a kötésen kis sérüléssel, jó állapotban.
17066.

5 000 HUF
16,13
18,25
Bencsik László-Márton Ferenc: Az M41 sorozatú dízelmozdony szerkezete, működése és kezelése. Szerk.: Mezei István. Bp.,1997, MÁV Rt., 135 p. +1 kihajtható ábra. Kiadó nylon-kötés, jó állapotban.
17067.

5 000 HUF
16,13
18,25
Mezei István: M62 300-as dízelmozdony szerkezete és működése. (305 pályaszámtól.) Bp., 2007, MÁV Zrt., 106 p.+1 kihajtható ábrával. Kiadói spirál-kötés, jó állapotban.
17068.

3 000 HUF
9,68
10,95
Mezei István-Varga András: Útmutató az M62 300-as dízelmozdonyok menetszolgálatához. (305 pályaszámtól.) Szerk.: Mezei István. Bp., 2007, MÁV Zrt., 112 p.+1 kihajtható ábrával. Kiadói spirál-kötés, jó állapotban.
17069.

3 000 HUF
9,68
10,95

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.