https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 253
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1832843
18549
349
0
3800
Books: Other rarities
Other collectibles
Gyulai Pál költeményei. Bp.,1870, Ráth Mór,(Bécs, Holzhausen Adolf-ny.,) 1 t.+336 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Hirháger-kötés, aranyozott lapélekkel, a gerincen kis sérüléssel, kis hiánnyal, kissé kopott borítóval, kissé szakadozott szennylapokat.
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
1905117
18552
349
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Szabó György: Játék és igazság. Bp., 1964, Magvető. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel, kis hiánnyal a gerincen. A szerző által dedikált.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1906733
18553
349
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Egerszegi Ferenc: A pálya szélén. Válogatott versek. Veszprém, 2001, OOK-Press Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1904989
18554
349
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
A Literatura Almanach 1929. Bp.,1929, Lantos Rt., 126+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1893218
18556
349
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Riedl Frigyes: Arany János. Bp., 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Negyedik, részben átdolgozott kiadás. Átkötött kopott félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1893336
18557
349
0
4600
Books: Other rarities
Other collectibles
József Attila összes versei 1-2.Kritikai kiadás. Közzéteszi Stoll Béla. Bp., 1984. Akadémiai kiadó. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
1893792
18559
349
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Lewis Wallace: Ben-Húr. Fordította: Zigány Árpád. Bp.,é.n.,Szent István-Társulat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, ajándékozási sorokkal.
Starting price:
1 000 HUF
1893729
18561
349
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Püski Sándor: Könyves sors - magyar sors. Bp.,2002, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1893455
18562
349
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
Szász Károly: A világirodalom nagy époszai I-II. kötet. Szász Károly művei Centenáriumi kiadás. Bp.,[1929], Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a. II. kötet gerince kopottas, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1893815
18563
349
0
2800
Books: Other rarities
Other collectibles
Bajza József összegyűjtött munkái. III. kötet. Sajtó alá rendezte: Badics Ferenc. Bp., 1899, Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1891058
18565
349
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Dr. Huszti József: Latin chrestomathia. A gimnáziumok és leánygimnáziumok V-VIII. osztálya számára. Bp., 1940, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1893406
18566
349
0
2800
Books: Other rarities
Other collectibles
Lin Yutang: A bölcs mosoly. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1939, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált műanyag védőborítóban, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment