https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 253

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Fekete István: Öreg utakon. Első kiadás! Bp., 1941, Singer és Wolfner, 341+3 p. Kiadói egészvászon-kötés.
17254.
 

Fekete István: Öreg utakon. Első kiadás! Bp., 1941, Singer és Wolfner, 341+3 p. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
12,46
EUR
,
13,70
USD
Number of bids:
20
Hamvas Béla: A bor filozófiája. Filozofija Vina. Zagreb, 1993, Ceres, 195+3 p.+XII t. Magyar és horvát nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
17255.
 

Hamvas Béla: A bor filozófiája. Filozofija Vina. Zagreb, 1993, Ceres, 195+3 p.+XII t. Magyar és horvát nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
11,21
EUR
,
12,33
USD
Number of bids:
1
Hamvas Béla: Silentium. Titkos jegyzőkönyv. Unicornis. Bp., 1987, Vigilia. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17256.
 

Hamvas Béla: Silentium. Titkos jegyzőkönyv. Unicornis. Bp., 1987, Vigilia. Első kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
9,35
EUR
,
10,27
USD
Number of bids:
1
Márai Sándor: Kassai őrjárat. A borító illusztrációja Fenyves Sándor munkája. Bp., 1941, Révai, 203+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón szakadásokkal. Első kiadás!
17257.
 

Márai Sándor: Kassai őrjárat. A borító illusztrációja Fenyves Sándor munkája. Bp., 1941, Révai, 203+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón szakadásokkal. Első kiadás!

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,46
EUR
,
13,70
USD
Number of bids:
0
Gelléri Mór: Ujabb modern kiállítások. (Följegyzések, tanulmányok és javaslatok.) Bp., 1910, Gelléri-Jubileumi Könyvkiadó Bizottság. Szecesszió szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
17258.
 

Gelléri Mór: Ujabb modern kiállítások. (Följegyzések, tanulmányok és javaslatok.) Bp., 1910, Gelléri-Jubileumi Könyvkiadó Bizottság. Szecesszió szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,46
EUR
,
13,70
USD
Number of bids:
0
Vörösmarty Mihály összes költeményei. I-VI. kötet. Sajtó alá rendezte: Gyulai Pál. Teljes! Bp.,[1893], Méhner Vilmos,(Rudnyánszky A.-ny.), 1 t.+ LXXXV+ 392+515+535+503+461+502+2 p. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
17259.
 

Vörösmarty Mihály összes költeményei. I-VI. kötet. Sajtó alá rendezte: Gyulai Pál. Teljes! Bp.,[1893], Méhner Vilmos,(Rudnyánszky A.-ny.), 1 t.+ LXXXV+ 392+515+535+503+461+502+2 p. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
49,84
EUR
,
54,79
USD
Number of bids:
0
Tompa Mihály összes költeményei I-IV. kötet. Teljes! A költő életrajzát írta Szász Károly. Sajtó alá rendezték: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp.,[1870],Méhner Vilmos,(Rudnyánszky A.-ny.), 1 t.+355+415+420+382 p. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, a címkép kijár, a IV. kötet lapszélein folttal, jó állapotban.
17260.
 

Tompa Mihály összes költeményei I-IV. kötet. Teljes! A költő életrajzát írta Szász Károly. Sajtó alá rendezték: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp.,[1870],Méhner Vilmos,(Rudnyánszky A.-ny.), 1 t.+355+415+420+382 p. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, a címkép kijár, a IV. kötet lapszélein folttal, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
28,04
EUR
,
30,82
USD
Number of bids:
0
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp.,1903, Franklin, 1 t.+350 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, a sarkain kis kopásnyomokkal, aranyozott lapélekkel, hiányos, sérült réz csattal, ajándékozási sorokkal.
17261.
 

Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp.,1903, Franklin, 1 t.+350 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, a sarkain kis kopásnyomokkal, aranyozott lapélekkel, hiányos, sérült réz csattal, ajándékozási sorokkal.

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
14,95
EUR
,
16,44
USD
Number of bids:
0
Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, és Szász Károly. Budapest, (1870), Méhner Vilmos, 807 p., gazdag szövegközti, köztük 25 egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Díszesen aranyozott, festett kiadói kaucsuktáblás ufrecht és Goldschmied féle kötés, festett aranyozott lapélekkel. Ritka kötésváltozat. Gerinc és sarkak sérültek, a selyemkép is. Néhány lapon betépődések
17262.
 

Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, és Szász Károly. Budapest, (1870), Méhner Vilmos, 807 p., gazdag szövegközti, köztük 25 egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Díszesen aranyozott, festett kiadói kaucsuktáblás ufrecht és Goldschmied féle kötés, festett aranyozott lapélekkel. Ritka kötésváltozat. Gerinc és sarkak sérültek, a selyemkép is. Néhány lapon betépődések

 
Sold
Starting price:
4 800 HUF
14,95
EUR
,
16,44
USD
Number of bids:
1
Kuczka Péter: Az élet szép. Bp.,1950,Révai. Első kiadás. Kiadói papírkötés.  A szerző, Kuczka Péter (1923-1999) Kossuth-díjas író, költő, műfordító, tudományos-fantasztikus  Kossuth-díjas magyar író, költő, műfordító, a Kozmosz Fantasztikus Könyvek könyvsorozat és a Galaktika tudományos-fantasztikus antológia szerkesztőjének dedikációjával.
17263.
 

Kuczka Péter: Az élet szép. Bp.,1950,Révai. Első kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Kuczka Péter (1923-1999) Kossuth-díjas író, költő, műfordító, tudományos-fantasztikus Kossuth-díjas magyar író, költő, műfordító, a Kozmosz Fantasztikus Könyvek könyvsorozat és a Galaktika tudományos-fantasztikus antológia szerkesztőjének dedikációjával.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,46
EUR
,
13,70
USD
Number of bids:
0
Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1944, Athenaeum, 760 p. Negyedik kiadás. Javított, részben átkötött félműbőr-kötésben, néhány Mécs Lászlóról szóló újságcikkel.    A szerző, Mécs László (1895-1978) szerzetes, költő, lapszerkesztő dedikációjával, dátumozva.
17264.
 

Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1944, Athenaeum, 760 p. Negyedik kiadás. Javított, részben átkötött félműbőr-kötésben, néhány Mécs Lászlóról szóló újságcikkel. A szerző, Mécs László (1895-1978) szerzetes, költő, lapszerkesztő dedikációjával, dátumozva.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,98
EUR
,
5,48
USD
Number of bids:
3
Föld, kenyér, szabadság dalokban. Szántó Piroska rajzaival. Bp.,1945, Szikra, 40 p. Kiadói papírkötés.
17265.
 

Föld, kenyér, szabadság dalokban. Szántó Piroska rajzaival. Bp.,1945, Szikra, 40 p. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,23
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment