3 000 HUF
Johnathan Swift: Gulliver's Reisen in unbekannte Länder. I-II. kötet. J. J. Grandville illusztrációival. Stuttgart, 1843, Adolph Krabbe 1 t.+LXVIII+284+320 p. Második kiadás. Német nyelven. Számos illusztrációival. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.