https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 60

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Nollet, Jean-Antoine (1700 -1770): Leçons de Physique expérimentale. Tome Quatrieme. Paris, 1759, Hyppolyte-Louis Guerin-Louis-Francois Delatour,4+536 p.+14 t. kihajtható rézmetszetű tábla. Francia nyelven. Negyedik kiadás. Korabeli dúsan aranyozott gerincű egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott gerinccel, a gerincen apró sérüléssel, a címlapon tintafolttal, az utolsó oldal (535/536) részben hiányos.
16904.
 

Nollet, Jean-Antoine (1700 -1770): Leçons de Physique expérimentale. Tome Quatrieme. Paris, 1759, Hyppolyte-Louis Guerin-Louis-Francois Delatour,4+536 p.+14 t. kihajtható rézmetszetű tábla. Francia nyelven. Negyedik kiadás. Korabeli dúsan aranyozott gerincű egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott gerinccel, a gerincen apró sérüléssel, a címlapon tintafolttal, az utolsó oldal (535/536) részben hiányos.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
25,81
EUR
,
29,20
USD
Number of bids:
0
A természet világa sorozat 10 kötete, I-X. kötetek.A Királyi Magyar Természettudományi Társulat százéves fennállásának emlékére. Szerk. Bartucz Lajos.7 kötet a sorozatból. I. A csillagos ég II. A légkör III. A Föld és a tenger IV. A Föld és az élet története V. A kémia és vívmányai 1. rész VI. A kémia és vívmányai IX. Az állat és élete 1. rész X. Az állat és élete 2. rész Bp. 1938- 1944. Egyetemi Ny. 7 db. A több ezer oldalas munka 45 színes, 226 fekete műmelléklettel, 2192 szövegközti képpel és 1 csillagtérképpel illusztrálva. Aranyozott kiadói, kopott gerincű félbőr-kötésben
16905.
 

A természet világa sorozat 10 kötete, I-X. kötetek.A Királyi Magyar Természettudományi Társulat százéves fennállásának emlékére. Szerk. Bartucz Lajos.7 kötet a sorozatból. I. A csillagos ég II. A légkör III. A Föld és a tenger IV. A Föld és az élet története V. A kémia és vívmányai 1. rész VI. A kémia és vívmányai IX. Az állat és élete 1. rész X. Az állat és élete 2. rész Bp. 1938- 1944. Egyetemi Ny. 7 db. A több ezer oldalas munka 45 színes, 226 fekete műmelléklettel, 2192 szövegközti képpel és 1 csillagtérképpel illusztrálva. Aranyozott kiadói, kopott gerincű félbőr-kötésben

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
16,13
EUR
,
18,25
USD
Number of bids:
0
Dr. Szabó István: Élettartam és öregedés. Dr. Gorka Sándor előszóval ellátta. Bp., 1932, Novák Rudolf, XI+347 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.   A szerző, Dr. Szabó István által Visnya Ernő (1879-1942) bankár, takarékpénztári elnök-igazgató, iparkamarai elnök, felsőházi tag részére dedikált példány.
16906.
 

Dr. Szabó István: Élettartam és öregedés. Dr. Gorka Sándor előszóval ellátta. Bp., 1932, Novák Rudolf, XI+347 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal. A szerző, Dr. Szabó István által Visnya Ernő (1879-1942) bankár, takarékpénztári elnök-igazgató, iparkamarai elnök, felsőházi tag részére dedikált példány.

 
Sold
Starting price:
3 200 HUF
10,32
EUR
,
11,68
USD
Number of bids:
1
Bedoukain, Paul Z.: Perfumery and Flavoring Synthetics. Amsterdam - London - New York, 1967, Elsevier. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16907.
 

Bedoukain, Paul Z.: Perfumery and Flavoring Synthetics. Amsterdam - London - New York, 1967, Elsevier. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
8 500 HUF
27,42
EUR
,
31,02
USD
Number of bids:
0
Burger, Alfons M.: Die natürlichen und künstlichen Aromen. Heidelberg, 1968, Alfred Hüthig Verlag. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16908.
 

Burger, Alfons M.: Die natürlichen und künstlichen Aromen. Heidelberg, 1968, Alfred Hüthig Verlag. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
7 500 HUF
24,19
EUR
,
27,37
USD
Number of bids:
0
Buchheister, G. A. -- Ottersbach, Georg: Vorschriftenbuch für Drogisten. Berlin, 1922, Julius Springer. Kicsit sérült, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
16909.
 

Buchheister, G. A. -- Ottersbach, Georg: Vorschriftenbuch für Drogisten. Berlin, 1922, Julius Springer. Kicsit sérült, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
11,61
EUR
,
13,14
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Maintenance! Our website will be temporarily down for maintenance from 20:00 o'clock on July 20, 2019. The downtime will take about 5 hours.

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment