Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 60

16904.

8 000 HUF
24,92
27,40
16905.

5 000 HUF
15,58
17,12
Dr. Szabó István: Élettartam és öregedés. Dr. Gorka Sándor előszóval ellátta. Bp., 1932, Novák Rudolf, XI+347 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.   A szerző, Dr. Szabó István által Visnya Ernő (1879-1942) bankár, takarékpénztári elnök-igazgató, iparkamarai elnök, felsőházi tag részére dedikált példány.
16906.

3 200 HUF
9,97
10,96
16907.

8 500 HUF
26,48
29,11
16908.

7 500 HUF
23,36
25,68
16909.

3 600 HUF
11,21
12,33
Ilosvai Lajos Károly: A kutya sportszerű tenyésztése, nevelése és idomítása. Részletes vezérfonal ebtenyésztők és ebkedvelők számára. Bp.,[1929],Athenaeum, 371 p. Fekete-fehér fotókkal. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, kissé foltos, kissé sérült borítóval, kissé deformált gerinccel.
16910.

3 400 HUF
10,59
11,64
Webersik, Gottlieb Geographisch-statistisches Welt-Lexikon. Ein Nachschlagebuch übder die Länder, , Staaten, Kolonien, Gebirge, Flüsse, Seen, Inseln, Städte, Marktflecken, Badeorte, (.), Häfen, Eisenbahnstationen . Wien und Leipzig, 1908. Hartlebens Verlag. REPRINT. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapoban.
16911.

Webersik, Gottlieb Geographisch-statistisches Welt-Lexikon. Ein Nachschlagebuch übder die Länder, , Staaten, Kolonien, Gebirge, Flüsse, Seen, Inseln, Städte, Marktflecken, Badeorte, (.), Häfen, Eisenbahnstationen . Wien und Leipzig, 1908. Hartleben's Verlag. REPRINT. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapoban.

3 000 HUF
9,35
10,27
Fritzsche Brothers Perfumers Handbook and Catalog. New York, 1944, Fritzsche Brothers Inc. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16912.

Fritzsche Brothers' Perfumers' Handbook and Catalog. New York, 1944, Fritzsche Brothers Inc. Félvászon kötésben, jó állapotban.

3 000 HUF
9,35
10,27
Weygand, Conrad: Organisch-chemisch Experimentierkunst. Leipzig, 1948, Johann Ambrosius Barth Verlag. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16913.

1 600 HUF
4,98
5,48
Organikum. Organisch-chemisches Grundpraktikum. Berlin, 1964, VEB Deutsche Verlag der Wissenschaften. Vászonkötésben, jó állapotban.
16914.

1 600 HUF
4,98
5,48
Magyar bábakönyv okleveles bábáknak. Bp.,1911, M. Kir. Állami Nyomda, 317 p. Második, hivatalos kiadás. Átkötött műbőr-kötés, az eredeti elülső borítót az elülső borítóra kasírozták, némileg foltos lapokkal.
16915.

1 600 HUF
4,98
5,48

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.