Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 60

16904.

8 000 HUF
16905.

5 000 HUF
Dr. Szabó István: Élettartam és öregedés. Dr. Gorka Sándor előszóval ellátta. Bp., 1932, Novák Rudolf, XI+347 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.   A szerző, Dr. Szabó István által Visnya Ernő (1879-1942) bankár, takarékpénztári elnök-igazgató, iparkamarai elnök, felsőházi tag részére dedikált példány.
16906.

3 200 HUF
8,65
9,41
16907.

8 500 HUF
22,97
16908.

7 500 HUF
20,27
22,06
16909.

3 600 HUF
9,73
10,59
Ilosvai Lajos Károly: A kutya sportszerű tenyésztése, nevelése és idomítása. Részletes vezérfonal ebtenyésztők és ebkedvelők számára. Bp.,[1929],Athenaeum, 371 p. Fekete-fehér fotókkal. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, kissé foltos, kissé sérült borítóval, kissé deformált gerinccel.
16910.

3 400 HUF
9,19
10,00
Webersik, Gottlieb Geographisch-statistisches Welt-Lexikon. Ein Nachschlagebuch übder die Länder, , Staaten, Kolonien, Gebirge, Flüsse, Seen, Inseln, Städte, Marktflecken, Badeorte, (.), Häfen, Eisenbahnstationen . Wien und Leipzig, 1908. Hartlebens Verlag. REPRINT. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapoban.
16911.

Webersik, Gottlieb Geographisch-statistisches Welt-Lexikon. Ein Nachschlagebuch übder die Länder, , Staaten, Kolonien, Gebirge, Flüsse, Seen, Inseln, Städte, Marktflecken, Badeorte, (.), Häfen, Eisenbahnstationen . Wien und Leipzig, 1908. Hartleben's Verlag. REPRINT. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapoban.

3 000 HUF
Fritzsche Brothers Perfumers Handbook and Catalog. New York, 1944, Fritzsche Brothers Inc. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16912.

Fritzsche Brothers' Perfumers' Handbook and Catalog. New York, 1944, Fritzsche Brothers Inc. Félvászon kötésben, jó állapotban.

3 000 HUF
Weygand, Conrad: Organisch-chemisch Experimentierkunst. Leipzig, 1948, Johann Ambrosius Barth Verlag. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16913.

1 600 HUF
Organikum. Organisch-chemisches Grundpraktikum. Berlin, 1964, VEB Deutsche Verlag der Wissenschaften. Vászonkötésben, jó állapotban.
16914.

1 600 HUF
Magyar bábakönyv okleveles bábáknak. Bp.,1911, M. Kir. Állami Nyomda, 317 p. Második, hivatalos kiadás. Átkötött műbőr-kötés, az eredeti elülső borítót az elülső borítóra kasírozták, némileg foltos lapokkal.
16915.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF