Books: Minibooks

Number of items: 11

2 db minikönyv - Interjúk Babits Mihállyal + Babits Mihály: Cikkek, interjúk. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17189.

800 HUF
2,42
2,61
2 db minikönyv-Kölcsey Ferenc-Erkel Ferenc: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Bp., 1981, hazafias Népfront és a Magyar Írók Szövetsége; Vörösmarty Mihály-Egressy Béni: Szózat. Gondolattól a világhírig. 23 nyelven. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyar Írók Szövetsége. Kiadói papírkötés, jó állapotban.11x8 cm
17190.

1 000 HUF
3,03
3,27
A Budapesti metró. Bp., Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17191.

800 HUF
2,42
2,61
Tizenöt éves a munkásőr. Bp., Zrínyi. Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
17192.

800 HUF
2,42
2,61
Szentendre. Szentendre, 1985. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17193.

800 HUF
2,42
2,61
Borsodi költők. Összeállította Szabó Gyula, Urszin Gábor. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-Gyűjtők Klubja. Kiadói bordó aranyozott műbőr kötés. Számozott (550/365.) példány, fekete számozással. A könyv eredetiségét, Andruskó Károly (1915-2008): Miskolci Minikönyvklub ex librise igazolja.
17194.

1 000 HUF
3,03
3,27
1783/1983 Moszkva, 1983. Kiadói műbőr kötés, tékában, jó állapotban.
17195.

1 600 HUF
4,85
5,23
Állami Nyomda, bélyegblokkok gyűjteménye 1934-1987. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17196.

800 HUF
2,42
2,61
Magyar János-Lugossy Zoltán: A magyar vöröskereszt. Bp., 1977, Magyar Vöröskereszt. Kiadói papírkötés- Számozott (1500/0075.) példány. Jó állapotban.
17197.

1 000 HUF
3,03
3,27
Petra József: Zemplénagárdtól Domaházáig. 1944-1984. Rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1984, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/307.) példány, piros számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
17198.

1 000 HUF
3,03
3,27
Miskolc város két rendezési terve. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1984, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 600 számozatlan példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
17199.

1 000 HUF
3,03
3,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.