Books: Minibooks

Number of items: 11

2 db minikönyv - Interjúk Babits Mihállyal + Babits Mihály: Cikkek, interjúk. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17189.

800 HUF
2,52
2,81
2 db minikönyv-Kölcsey Ferenc-Erkel Ferenc: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Bp., 1981, hazafias Népfront és a Magyar Írók Szövetsége; Vörösmarty Mihály-Egressy Béni: Szózat. Gondolattól a világhírig. 23 nyelven. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyar Írók Szövetsége. Kiadói papírkötés, jó állapotban.11x8 cm
17190.

1 000 HUF
3,15
3,51
A Budapesti metró. Bp., Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17191.

800 HUF
2,52
2,81
Tizenöt éves a munkásőr. Bp., Zrínyi. Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
17192.

800 HUF
2,52
2,81
Szentendre. Szentendre, 1985. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17193.

800 HUF
2,52
2,81
Borsodi költők. Összeállította Szabó Gyula, Urszin Gábor. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-Gyűjtők Klubja. Kiadói bordó aranyozott műbőr kötés. Számozott (550/365.) példány, fekete számozással. A könyv eredetiségét, Andruskó Károly (1915-2008): Miskolci Minikönyvklub ex librise igazolja.
17194.

1 000 HUF
3,15
3,51

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.