Books: Hunting

Number of items: 24

A Nagymarosi Vadásztársaság Alapszabályai Vác, 1928. Berger Ernő. Az elnökség aláírásaival és minisztériumi ellenjegyzéssel 10p.
16880.

4 000 HUF
12,90
14,60
32
16881.

900 HUF
2,90
3,28
Bársony István: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp.,1962, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16882.

1 200 HUF
3,87
Szűtsy Lóránt: Boldog vadászévek.Bp. 1980, Madách. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16883.

1 000 HUF
3,23
3,65
F. Buck Fraser: Eleven zsákmány. Bp.,1943, Dr. Vajna és Bokor. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítóval.
16884.

1 800 HUF
5,81
6,57
Vegyes könyvtétel, 2 db: Molnár Gábor: Kalandok a brazíziliai őserdőben. Vadász, és gyűjtőuton Észak-Brazília ősvadonjában. Bp., 1962, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.+Molnár Gábor: Négyen a vadonban. Brazíliai vadászkalandok. Bp., 1966, Móra Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
16885.

1 000 HUF
3,23
3,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.