Books: Hunting

Number of items: 24

A Nagymarosi Vadásztársaság Alapszabályai Vác, 1928. Berger Ernő. Az elnökség aláírásaival és minisztériumi ellenjegyzéssel 10p.
16880.

4 000 HUF
32
16881.

900 HUF
2,43
2,65
Bársony István: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp.,1962, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16882.

1 200 HUF
16883.

1 000 HUF
F. Buck Fraser: Eleven zsákmány. Bp.,1943, Dr. Vajna és Bokor. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítóval.
16884.

1 800 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db: Molnár Gábor: Kalandok a brazíziliai őserdőben. Vadász, és gyűjtőuton Észak-Brazília ősvadonjában. Bp., 1962, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.+Molnár Gábor: Négyen a vadonban. Brazíliai vadászkalandok. Bp., 1966, Móra Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
16885.

1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Pálfalvi Nándor: Hajnali ösvényeken. (Sportvadászok könyve.) Bp.,1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón szakadással, kis hiánnyal.   Földes László: Vadászkalandok vad tájakon. Bp.,1987, Népszava. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16886.

1 400 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.  Gyimesi György: A Meru lankáin. Vadászélmények. Pozsony, 1975, Madách. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
16887.

1 000 HUF
Széchényi Zsigmond 2 műve:  Csui!... Afrikai vadásznapló. Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április.   Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban.
16888.

1 400 HUF
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában. Bp.,1985,Kentaur. Az első kiadás fényképeivel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16889.

800 HUF
Széchényi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1965, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
16890.

1 000 HUF
16891.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF