Books: Hunting

Number of items: 24

A Nagymarosi Vadásztársaság Alapszabályai Vác, 1928. Berger Ernő. Az elnökség aláírásaival és minisztériumi ellenjegyzéssel 10p.
16880.

4 000 HUF
12,46
13,70
32
16881.

900 HUF
2,80
3,08
Bársony István: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp.,1962, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16882.

1 200 HUF
3,74
4,11
16883.

1 000 HUF
3,12
3,42
F. Buck Fraser: Eleven zsákmány. Bp.,1943, Dr. Vajna és Bokor. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítóval.
16884.

1 800 HUF
5,61
6,16
Vegyes könyvtétel, 2 db: Molnár Gábor: Kalandok a brazíziliai őserdőben. Vadász, és gyűjtőuton Észak-Brazília ősvadonjában. Bp., 1962, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.+Molnár Gábor: Négyen a vadonban. Brazíliai vadászkalandok. Bp., 1966, Móra Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
16885.

1 000 HUF
3,12
3,42
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Pálfalvi Nándor: Hajnali ösvényeken. (Sportvadászok könyve.) Bp.,1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón szakadással, kis hiánnyal.   Földes László: Vadászkalandok vad tájakon. Bp.,1987, Népszava. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16886.

1 400 HUF
4,36
4,79
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.  Gyimesi György: A Meru lankáin. Vadászélmények. Pozsony, 1975, Madách. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
16887.

1 000 HUF
3,12
3,42
Széchényi Zsigmond 2 műve:  Csui!... Afrikai vadásznapló. Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április.   Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban.
16888.

1 400 HUF
4,36
4,79
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában. Bp.,1985,Kentaur. Az első kiadás fényképeivel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16889.

800 HUF
2,49
2,74
Széchényi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1965, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
16890.

1 000 HUF
3,12
3,42
16891.

2 600 HUF
8,10
8,90

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.