Books: History

Number of items: 147

Thaly Kálmán: Ocskay László, II. Rákóczi Ferencz fejedelem brigadérosa és a felső-magyarországi hadjáratok 1703-1710. II. kötet. Bp.,1905, Frankin-Társulat, 1 t.+392+2 p.+6+3 (hasonmások) t.+1 térkép. Második bővített és illusztrált kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót az átkötéskor felhasználták, a térkép-melléklet sérült, hiányos, egyébként jó állapotban.
15797.

1 600 HUF
Eckhart Ferenc: A magyar közgazdaság száz éve 1841-1941. Bp., 1941, Posner. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
15798.

1 800 HUF
15799.

12 000 HUF
32,43
35,29
Magyar Központi Híradó Rt. 1945-1947. Ortutay Gyula előszavával. Bp.,1947, MKH, 100 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban,a védőborító szélein szakadásokkal.
15800.

1 200 HUF
Dr. Hittrich Ödön: Római régiségek középiskolai tanulók használatára. Bp., 1941, Kókai Lajos, 191+2 p.+8 t.(fekete-fehér képtáblák.) Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
15801.

1 200 HUF
Magyar Golgota regénysorozat 3 kötete:  Izsáky Margit: Ország a keresztfán. Lévai Jenő: A margitkörúti vészbírák. Vajda Zoltán József: A lapátos hadsereg.  Bp.,(1945),Müller Károly, 85+3;96;171+3 p. Átkötött félvászon-kötések, változó, többnyire jó állapotban.
15802.

1 400 HUF
Dubarry grófnő titkos emlékiratai. Bevezette, fordította és utószóval ellátta: Roboz Andor. Bp.,é.n.,Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15803.

1 000 HUF
Nemzeti Parasztpárt Pártiskola füzetek sorozatának 7 kötete ( 2.,4., 8-12.) Bp., 1948, Nemzeti Parasztpárt, 30+30+42+38+32+36+31 p. Kiadói papírkötés, változó, többnyire jó állapotban.
15804.

1 200 HUF
15805.

800 HUF
Frankl Vilmos [Fraknói Vilmos]: A magyar nemzet története. III. füzet: (1526-1825.) Házi Könyvtár XI. Bp., 1873, Szent István-Társulat,(Athenaeum-ny.),4+400+4 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
15806.

2 800 HUF
7,57
8,24
15807.

2 000 HUF
Árgyusi Imre: Ősmagyarok imádkoznak. Bp.,(2006), Magánkiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
15808.

4 800 HUF
12,97
14,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF