Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 50

Gyümölcstermelők és kisállattenyésztők naptára az 1947 és 1948. évre. Papírkötés, kissé szakadt.  2 db.
16842.

1 000 HUF
Venesz József: A magyaros konyha. Bp.,é.n., Minerva-Janus. Kiadói kartonált papírkötés.
16843.

800 HUF
Hamilton, Geoff: Az élet kertje. A biokertészet kézikönyve. Bp., 1990, Officina Nova. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16844.

1 200 HUF
Gabula András-Halmos Mónika-Korpádi Péter-Patyi Árpád: Nagy süteménykönyv. Kisújszállás,2006, Pannon-Literatúra Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16845.

1 000 HUF
Vegyes kertészeti könyvtétel, 8 db:   Horn János: Őszibarack termesztése. Növényvédelem és kertészet könyvtára. Bp.,1937, Növényvédelem és Kertészet,(Stephaneum-ny.), 77+3 p. Papírkötés, hiányzó borítóval.   Magyar Gyula: A rózsa ápolása. Mezőgazdasági és Kertészeti Könyvtár I. kötet. Bp., én., Légrády, 72 p. Papírkötés, hiányzó borítóval.   Terts István: A kiskertek talaja. (Javítása, művelése, trágyázása.) Bp., 1977, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.   N. A. Bluket: A növény élete. Természettudományos kiskönyvtár 11. sz. Bp., 1949, Szikra. Kiadói papírkötés.   B. A. Keller: Hogyan alakítja át az ember a növényeket. Természettudományos kiskönyvtár 16. sz. Bp., 1949, Szikra. Kiadói papírkötés.   Dr. Vass András: Tápláld és védd növényeid. Kertgazdák hasznos könyvei. Bp., én., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben.   Sulyok Mária: Virágos ablak, virágos udvar. Mezőgazdasági Kiskönyvtár. Bp., 1961, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.   A Fővárosi Tanács virágtermelő és értékesítő vállalatának katalógusa. Bp.,én.,Virágért, 95+40 p. Kiadói papírkötés.   Változó állapotban, közte 2 kopott borítóval, 2 kötet foltos, 2 kötet borítóhiánnyal.
16846.

Vegyes kertészeti könyvtétel, 8 db: Horn János: Őszibarack termesztése. Növényvédelem és kertészet könyvtára. Bp.,1937, Növényvédelem és Kertészet,(Stephaneum-ny.), 77+3 p. Papírkötés, hiányzó borítóval. Magyar Gyula: A rózsa ápolása. Mezőgazdasági és Kertészeti Könyvtár I. kötet. Bp., én., Légrády, 72 p. Papírkötés, hiányzó borítóval. Terts István: A kiskertek talaja. (Javítása, művelése, trágyázása.) Bp., 1977, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés. N. A. Bluket: A növény élete. Természettudományos kiskönyvtár 11. sz. Bp., 1949, Szikra. Kiadói papírkötés. B. A. Keller: Hogyan alakítja át az ember a növényeket. Természettudományos kiskönyvtár 16. sz. Bp., 1949, Szikra. Kiadói papírkötés. Dr. Vass András: Tápláld és védd növényeid. Kertgazdák hasznos könyvei. Bp., én., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben. Sulyok Mária: Virágos ablak, virágos udvar. Mezőgazdasági Kiskönyvtár. Bp., 1961, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés. A Fővárosi Tanács virágtermelő és értékesítő vállalatának katalógusa. Bp.,én.,"Virágért, 95+40 p. Kiadói papírkötés. Változó állapotban, közte 2 kopott borítóval, 2 kötet foltos, 2 kötet borítóhiánnyal.

1 600 HUF
Így kell ezt csinálni, avagy a Mesterek Szakácskönyve. Bp., 1988, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16847.

1 400 HUF
16848.

1 400 HUF
3 db kertészeti könyv: Mohácsy-Maliga: Az őszibarack. Bp., 1967. Mezőgazdasági. Nővényvédelmi útmutató. Bp., 1958. Mezőgazdasági. Erdélyi-Tengerdi: Permetezés, porozás. Bp., 1959. Mezőgazdasági.
16849.

1 200 HUF
2 szakácskönyv: A négyesfogat elhízás-magasvérnyomás-magas vérzsírszint-cukorbetegség diétája. Csizmadia László: Sütés főzés a szabadban és a hétvégi házban.
16850.

800 HUF
Dr. Szterényi Hugó: Növénytan. A reáliskolák ötödik osztálya számára. Átdolgozta Dr. Szalóki Róbert. Bp.,1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai Rt.), 190 p.+X t.(Színes táblák, közte két kétoldalas.) Hetedik kiadás. Papírkötésben, rossz állapotban.
16851.

1 000 HUF
16852.

1 200 HUF
Dr. Oetker sütemény-receptek. Bp., én., Dr. Oetker, 31 p. A borító foltos, sérült, javított, megviselt állapotban.
16853.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF