Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 50

Növényvédelem és kertészet könyvtára 5 kötete (V.,IX.,XVIII.,XXI.,XI.):  Horn János: Törpe gyümölcsfák és alakfák.; Horn János: Alma metszése.; Horn János: Ribiszke, köszméte, málna, szamóca termesztése.; Horn János: Kajszi- cseresznye és megy termesztése.; Horn János: Szilva termesztése.; Bp.,1935-1939, Növényvédelem és Kertészet,(Stephaneum-ny.),70+2+72+59+5+60+4+62+2 p. Kiadói papírkötés, változó állapotban, az egyik gerincén hiánnyal, az egyik borítója szakadozott, a hátsó borító részben elvált a kötésétől, az egyik lapszélein folttal.
16830.

6 000 HUF
19,35
21,90
Saary Ákos: A szőlőtőke helyes metszése és annak okszerű nyári kezelése a szőlősgazdák és a szőlőműveléssel foglalkozók részére. Második átdolgozott és bővített kiadás.  Kaposvár,1906.Hagelmann 93 l.(illusztációkkal) + 4p reklámok. Kötés nélkül. fedőlapok enyhén sérültek.
16831.

4 000 HUF
12,90
14,60
Örösi Pál Zoltán: Kis méhészkönyv. Bp.,1954, Mezőgazdasági. Első kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16832.

4 400 HUF
14,19
16,06
Köves Gábor Zoltán: Hús- (haszon) galamb tartás. Bp., 1946, Athenaeum-ny., 31 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16833.

3 800 HUF
12,26
13,87
Halász Zoltán-Láng György: Gundel 1894-1994. Bp., 1993, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerzők által aláírt.
16834.

4 000 HUF
12,90
14,60
Zilahy Ágnes: Valódi magyar szakácskönyv. Gróf Teleky Sándor ajánlásával. Bp., 1909 Singer és Wolfner, 400 p. +2 t. Hatodik kiadás. Korabeli reklámokkal, rossz állapotban, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, kijáró elülső szennylappal.
16835.

1 000 HUF
3,23
3,65
23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.