Books: Architecture, Art

Number of items: 173

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Bp. 1905, Singer és Wolfner,4+432 p. Kiadói javított gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval. Lyka Károly, Divald Kornél, Malonyay Dezső tanulmányaival, számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Kaza György, Fényes Adolf, Grünwald Béla, Ferenczy Károly, Kriesch Aladár és mások illusztrációival.+ Szmercsányi Miklós: Gróf Andrássy Tivadar. 1857-1905. c. írásával, Márkos Géza illusztrációival. (Melléklet.)
16669.

3 000 HUF
16670.

2 800 HUF
7,57
8,24
16671.

2 800 HUF
7,57
8,24
Útmutató. Az Országház képviselőházi részének ismertetése. Kiadja: Vulcanus. Bp., 1906, Athenaeum, 32+6 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a kötése sérült, szétvált, és elvált a borítótól.
16672.

2 000 HUF
1972 Kass János (1927-2010) grafikusművész 2 db kiállítási katalógusa. Rajta a művész dedikációjával.
16673.

1 200 HUF
Marácz István: Meztelen fények. Bp.,2005, Szerzői kiadás,(EPC-ny., Budaörs.) Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Akt album. A művész által dedikált.
16674.

3 000 HUF
Passuth Krisztina: Moholy-Nagy. Bp., 1982, Corvina, 430 p. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, az egészvászon borító kissé foltos, dohos.
16675.

3 600 HUF
9,73
10,59
Dr. Szilágyi András: A Kárpát-medence Árpád-kori rotundái és centrális templomai. Bp., 2008. Semmelweis kiadó. Kiadói kartonálás .
16676.

3 000 HUF
Hekler Antal: Pheidias Művészete. Művészeti Pantheon. Bp., 1922, Pantheon, 46+2 p.+ 8 t. Kiadói kissé szakadt gerincű papírkötésben.
16677.

1 000 HUF
Borsos Géza: Emlék / Mű. Művészet - köztér - vizualitás a rendszerváltozástól a millenniumig. Bp., 2001, Enciklopédia. Kiadói kartonált papírkötés.
16678.

2 000 HUF
Aktalbum. Az előszót írta: Féjja Sándor. Bp., 1984, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben
16679.

800 HUF
Ár&ás művek/works. Bp., é.n., Lombos Noymda Kft.-ny. Kiadói kartonált papírkötés. A művész, Árendás József (1946-) által dedikált.
16680.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF