Books: Architecture, Art

Number of items: 173

16657.

16 000 HUF
49,84
54,79
16658.

12 000 HUF
37,38
41,10
Möller István: A vajda-hunyadi vár építési korai. Bp.,1913,Franklin-Társulat, 32 p.+XXIII t. Szövegközti fekete-fehér képekkel, valamint fekete-fehér és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen apró sérüléssel.
16659.

5 000 HUF
15,58
17,12
16660.

6 000 HUF
18,69
20,55
Vámos Ferenc: Lajta Béla. Bp., 1970, Akadémia Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16661.

5 000 HUF
15,58
17,12
16662.

4 000 HUF
12,46
13,70
16663.

4 000 HUF
12,46
13,70
1899 The Artist. An Illustrated Monthly record of arts, craft, and industries. Vol. XXVI. No. 237. 1899. Szept. National Competition Number. (Szerk.: Aubyn Trevor-Battye.) Korabeli, szeccesiós illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Angol nyelven, számos érdekes írással. Javított gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, 248+113-120+240 p.
16664.

4 000 HUF
12,46
13,70
1900 The Artist. An Illustrated Monthly record of arts, craft and industries. Vol. XXVII. No. 243. 1900. Március. Szerk.: Aubyn Trevor-Battye. Korabeli, szeccesiós illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Angol nyelven, számos érdekes írással, közte a Párizsi világkiállításról. Javított gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, 224+112 p.
16665.

4 000 HUF
12,46
13,70
1905 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. 1905., nem teljes, hiányos évfolyamának töredékes számai, 3 db., egybekötve., XXXIII. 142+XXXIV 143+XXXV. 147, 285-374+3-374+3-92 p. Angol nyelvű művészeti folyóirat, számos érdekes írással, egészoldalas fekete-fehér, és részben színes táblákkal, gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Közte James McNeill Whistler (1834-1903)-Thomas Robert Way (1861-1913): An Early Study, litográfia, 27x19 cm. [Józsa Károly (1872-1929)] C. Josse: Adolf von Menzel műtermében, fametszet, 22,5x15,5 cm. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval./  The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. 1905. Not complete volume, with only three incomplete numbers, XXXIII. 142+XXXIV 143+XXXV. 147, 285-374+3-374+3-92 p. With many interesting writings, and lot of photos. Half-linen-binding, with little bit worn cover. With James McNeill Whistler (1834-1903)-Thomas Robert Way (1861-1913): An Early Study, lithography, 27x19 cm.+ [Józsa, Károly (1872-1929)] C. Josse: Portrait of Adolf von Menzel, woodengraving, 22,5x15,5 cm.
16666.

2 200 HUF
6,85
7,53
1905 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. 1905., nem teljes, hiányos évfolyamának töredékes számai, 2 db., egybekötve, XXXV. 148.+XXXVI. 151., 95-368+3-288 p. Angol nyelvű művészeti folyóirat, számos érdekes írással, egészoldalas fekete-fehér, és részben színes táblákkal, gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült kötéssel. /  The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. 1905. Not complete volume, with only two incomplete numbers, XXXV. 148.+XXXVI. 151., 95-368+3-288 p. With many interesting writings, and lot of photos. Half-linen-binding, with little bit worn cover, with damaged binding.
16667.

2 200 HUF
6,85
7,53
1909 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. 1909., nem teljes, hiányos évfolyamának töredékes számai, 2 db, egybekötve. XLVI. 191.+XLVIII. 200., 3-340+87-256 p. Angol nyelvű művészeti folyóirat, számos érdekes írással, egészoldalas fekete-fehér, és részben színes táblákkal, gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült kötéssel. /  1909 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. 1909. Not complete volume, with only two incomplete numbers, XLVI. 191.+XLVIII. 200., 3-340+87-256 p. With many interesting writings, and lot of photos. Half-linen-binding, with little bit worn cover, with damaged spine.
16668.

2 200 HUF
6,85
7,53

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.