Books: Architecture, Art

Number of items: 173

16657.

16 000 HUF
51,61
58,39
16658.

12 000 HUF
38,71
43,80
Möller István: A vajda-hunyadi vár építési korai. Bp.,1913,Franklin-Társulat, 32 p.+XXIII t. Szövegközti fekete-fehér képekkel, valamint fekete-fehér és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen apró sérüléssel.
16659.

5 000 HUF
16,13
18,25
16660.

6 000 HUF
19,35
21,90
Vámos Ferenc: Lajta Béla. Bp., 1970, Akadémia Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16661.

5 000 HUF
16,13
18,25
16662.

4 000 HUF
12,90
14,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.