Printed Materials Number of items: 229
1981417
12603
349
11000
Printed Materials
Other collectibles
1898 Kassa, Szőlőszeti és borászati lap. Szerk. és kiadótulajdonos: Maurer János. 19. évf. 1898. 1-52. sz. 1898. jan. 6. -dec. 30. Teljes évfolyam. + A végére kötve: 1897. 18. évf. 51-52. sz. 1897. dec. 23-30. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval és gerinccel, kissé foltos lapokkal, két kijáró lappal (41-44. oldal), a kötéstáblák belsején névbejegyzéssel, és ceruzás jegyzettel, 4+664+605-634 p.
11 000 HUF
1937403
12604
349
Printed Materials
Other collectibles
1898 Anyakönyvi közlemények. A "Magyar Közigazgatás" melléklete. IV. évf. 1-52. sz. Korabeli álbordás félbőr-kötésben, kopott borítóval, az egyik borító sarkán sérüléssel, szakadozott, dohos.
1 200 HUF
1981880
12605
349
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900 Azonosítatlan társasági folyóirat belívei. Benne számos uralkodó képével, kihajtható társasági eseményeket ábrázoló képekkel, Sisi, Erzsébet magyar királynő, a román királyi pár, Vikmos császár Budapesten. 1935569
12606
349
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900 San Marinoi köztársaság képes füzet 15p.21x14 cm
3 000 HUF
1902993
12607
349
Printed Materials
Other collectibles
2 000 HUF
1565963
12608
349
Printed Materials
Other collectibles
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 14x9 cm
1 600 HUF
1565953
12609
349
Printed Materials
Other collectibles
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 6x10 cm
1 400 HUF
1565960
12610
349
Printed Materials
Other collectibles
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 10x13 cm
1 400 HUF
1565957
12611
349
Printed Materials
Other collectibles
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 11x8 cm
1 400 HUF
1565964
12612
349
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 10x8cm
1 400 HUF
1565966
12613
349
Printed Materials
Other collectibles
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 12x9cm
1 000 HUF
1565952
12614
349
Printed Materials
Other collectibles
1901 Litografált, dombornyomott könyvecske. Gott ist die Liebe. / Embossed litho booklet. 12p.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035