Printed Materials

Number of items: 229

1898 Kassa, Szőlőszeti és borászati lap. Szerk. és kiadótulajdonos: Maurer János. 19. évf. 1898. 1-52. sz. 1898. jan. 6. -dec. 30. Teljes évfolyam. + A végére kötve: 1897. 18. évf. 51-52. sz. 1897. dec. 23-30. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval és gerinccel, kissé foltos lapokkal, két kijáró lappal (41-44. oldal), a kötéstáblák belsején névbejegyzéssel, és ceruzás jegyzettel, 4+664+605-634 p.
12603.

11 000 HUF
29,73
32,35
1898 Anyakönyvi közlemények. A Magyar Közigazgatás melléklete. IV. évf. 1-52. sz. Korabeli álbordás félbőr-kötésben, kopott borítóval, az egyik borító sarkán sérüléssel, szakadozott, dohos.
12604.

1898 Anyakönyvi közlemények. A "Magyar Közigazgatás" melléklete. IV. évf. 1-52. sz. Korabeli álbordás félbőr-kötésben, kopott borítóval, az egyik borító sarkán sérüléssel, szakadozott, dohos.

1 200 HUF
cca 1900 Azonosítatlan társasági folyóirat belívei. Benne számos uralkodó képével, kihajtható társasági eseményeket ábrázoló képekkel, Sisi, Erzsébet magyar királynő, a román királyi pár, Vikmos császár Budapesten.
12605.

800 HUF
19
cca 1900 San Marinoi köztársaság képes füzet 15p.21x14 cm
12606.

3 000 HUF
12607.

2 000 HUF
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 14x9 cm
12608.

1 600 HUF
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 6x10 cm
12609.

1 400 HUF
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 10x13 cm
12610.

1 400 HUF
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 11x8 cm
12611.

1 400 HUF
cca 1900 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 10x8cm
12612.

1 400 HUF
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 12x9cm
12613.

1 000 HUF
1901 Litografált, dombornyomott könyvecske. Gott ist die Liebe. / Embossed litho booklet. 12p.
12614.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF